Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok milyen intim segédeszkö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok milyen intim segédeszközt tároltok otthon és hová dugjátok el hogy senki ne találja meg ?

Figyelt kérdés
2021. szept. 22. 06:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Dildo, anal plug es szajpecek.

Utobbi egy cipos dobozban az agyam alatt. Elso ketto a fehernemus fiokomban van.

2021. szept. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vibrátor csikloizgató vibrációs tojás.
2021. szept. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vibrátorom van. Sose mellett rejtegetnem, amikor még szülőkkel laktam, akkor is az éjjeli szekrény fiókjában volt. Nálunk nem volt divat kutakodni. Most a párommal élek, szintén a fiókban van, tud róla.
2021. szept. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Direkt alakítottam ki egy szekrény részt csak erre, ott van a vibrátorom, a csikló izgató mini vibrim, illetve a jelmezeim, szexy fehérneműim is. :)
2021. szept. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csiklóizgató vibrátor, buttplug, rókafarkas buttplug, análtágító, bilincs, bokabilincs, szemtakaró, és távirányítható vibrációs tojás. Fehérneműk között egy szimpla fekete zacskóban.
2021. szept. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vibrátor,dildóm van.A fehérneműs fiókomban van.
2021. szept. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Vibrátor, bilincs, nyakörv.

Nem rejtegetem, ott az éjjeliszekrényemen a többi pipereholmim között.


Az elején persze én is fehérneműs fiókba tettem ezeket, de igazából ha vendég jön akkor a nappaliba hívom őket (albérletbe lakok). Ha valaki a szobámba jön annak pedig nem fog ártani ha lássa ezeket.

2021. szept. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
két vibrátor, ágy mellett egy kis táskában
2021. szept. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy kicsi és egy nagy vibrátor, egy anál dugó, egy magic wand és egy pár gésa golyó a házi arzenál. Amíg kicsik voltak a gyerekek a szekrény felső polca elegendő védelmet jelentett, most meg már tudják, hogy az anyué, nem piszkálják.
2021. szept. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!