Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon erősen kell ingerelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon erősen kell ingerelni a csiklómat hogy orgazmust érjék el. Más csajok hogyan masztiznak és hogy tudnak ilyen könnyen elélvezni?

Figyelt kérdés

Szex közben nincs orgazmusom mert a csiklómat nem tudom úgy ingerelni hogy jó legyen na meg szégyellem is ezt csinálni. Ha masztizok akkor is erősen kell hogy ingereljem és sokáig is . Pedig sokszor nagyon fel vagyok izgulva.

Ti hogy masztiztok hogy sikerül olyan könnyen az orgazmus. Nekem nem elég hogy csak simogatom körkörösen egy kézzel. Csikloizgató vibrátort használok egy ideje azon is a legnagyobb fokozat kell hogy jó legyen.


2021. szept. 22. 09:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
hozzá vagy szokva az erős ingerhez
2021. szept. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem már hozzá vagy szokva az erős ingerhez. Ha kicsit leállnál a vibrátorral és megpróbálnád magadnak csinálni egy idő után vissza szoknál.
2021. szept. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Vibrátor előtt is így volt sajnos.
2021. szept. 22. 09:52
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
ha lágyan csinálod mit érzel?
2021. szept. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Jó érzés de simogathatom magam egy napig is nem élvezek el.
2021. szept. 22. 09:56
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha attól félsz, hogy a pasival szex közben ezt szégyelni kell akkor nagyon tévedsz. Nekem volt egy olyan barátnőm aki szintén csak így tudott csikló orgazmust kiválltani magából. Rengetegszer csapott rá nagyon erősen, nekem is nagyon nagyon erősen és intenzíven kellett csapkodnom a csiklóját, erősen ranyomtam az ujjaim, a fogaimmal is harapdálhattam, a legjobb érzés volt komolyan, nem kellett finomkodni, hanem vadul erőteljesen ingerelni neki, imádtam.


De, hogy szólóban hogyan tudnál finomabban elélvezni azt nem tudom, de nincs jobb látvány miközben szexelsz egy nővel és látod ahogy tiszta erőből ingerli a csikoját. Imádtam a látványt. Fuuu, de imádtam....régi szép idők.

2021. szept. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

ha pasi izgatja erősen akkor hamarabb mész el?

és próbáltál már olyan megoldásokat, hogy közben vibri a puncidban, esetleg popsidban

vagy csipeszek a bimbódon?

2021. szept. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Soha nem csinálta még nekem pasi. Így nem tudom.


Vibrátort szoktam punciba közben. Nem megyek el hamarabb csak intenzívebb az érzés.

2021. szept. 22. 10:22
 9/15 Kisgöncöl ***** válasza:
44%
Sajnos en is ugyanigy vagyok
2021. szept. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%

miközben csinálod fejben is van változás? pl perverzebb dolgokra gondolsz, vagy mást nézel, stb?

és egyből erős ingerrel kezdted, vagy régebben volt enyhébb inger is?

2021. szept. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!