Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szinglik, miért és mióta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik, miért és mióta vagytok szinglik? És milyen kapcsolatfajta jönne be nektek most?

Figyelt kérdés

2021. szept. 22. 17:58
A kérdező szavazást indított:
Komoly szerelmes kapcsolat
Szexkapcsolat
Barátság extrákkal
Szeretői kapcsolat (házas ember szeretője)
Nyitott kapcsolat
Alkalmi egyéjszakások
Most semmi kapcsolatot nem akarok mással törődöm.
Bármilyen kapcsolat csak legyen végre valami
30 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Nem vagyok szingli, mert nem sajnálom magam amiért egyedül vagyok és nem futkosok minden mozgó férfi után.

Miután jópár pasas átgázolt a lelkemen, nem vagyok hajlandó újra tönkretenni magam érzelmileg. Csak szexkapcsolat céljából ismerkedem pasikkal.

Több éve szólóban létezem.

2021. szept. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Férfi vagyok

Egy éve vagyok közel szingli

Most a munkám leköt

Társat keresnék

2021. szept. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem találok egy normális nőt 🤣 1,5 éve most per pillanat egy olyan aki nem igényli hogy mindig vele legyek mert elég sok dolgom van életem azon szakaszába vagyok ami a legnehezebb és a legtöbb energiát és időt igényli
2021. szept. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Nő vagyok, évek óta szingli, és alapvetően ez jó így, szeretek egyedül lenni, élni. Jó lenne egy barátság extrákkal, sok nevetés, borozás, szex, vidámság.

De ilyet nehéz találni, foglalt férfiak eleve kizárva, meg biztos sz is baj, hogy nagyon igényes vagyok (igen, a külső fontos).

2021. szept. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Nő vagyok, 5 éve szingli, barátság extrákkal kapcsolat van, nagyon jó. ^^
2021. szept. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

2 éve vagyok szingli, az oka pedig hogy nem találok értelmes, normális férfit. Csak azért, hogy legyen valakim, meg nem fogok leállni valakivel, aki úgyis csak negatív hatással lesz az életemre.

Legjobban párkapcsolatnak örülnék, de ugye ez nem olyan egyszerű. Talán ideális lenne most egy barátság extrákkal kapcsolat, de arra se lehet értelmes paist találni:D szóval teljesen mindegy, maradok egyedül.

N

(privátot ismerkedési céllal ne írjatok)

2021. szept. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Nyitott + szeretői + alkalmi
2021. szept. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
A szexkapcsolat és barátság extrákkal közt tulajdonképpen mi a különbség?
2021. szept. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%
8: a szexkapcsolat csak a szexről szól. De az minden mennyiségben. Nem érdekel az élete, a személyisége csak a szex. Míg a barátság extrákkal kapcsolatba lefeküdtök majd szex után simán megkérdezed, hogy mit kér szülinapjára vagy milyen volt a napja. Hiszen a szextől még a barátod.
2021. szept. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!