Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szerelmesek vagytok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmesek vagytok egy lányba szoktatok arra is gondolni hogy lefekudtok? Mikre gondoltok?

Figyelt kérdés

2021. szept. 22. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem az inkább erős testi vonzalom. Ha szerelmes vagy akkor nem feltétlenül a szexen jár az eszed, jobban inkább az intimitáson (ölelés, csók.)

Legalábbis nálam mindig így volt, de lehet azért mert én nő vagyok

2021. szept. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Ez egy érdekes dolog számomra mert akibe igazán szerelmes vagyok azzal nem arra vágyom hogy dugjak(persze természetes hogy az is jó lenne), hanem inkább azt kepzelem el hogy együtt vagyunk. Aki szexi de nem gondolok rá hogy hosszútávon együtt lehetnénk(viszont ez sokszor megváltozik ha közel kerülünk egymáshoz), azzal elképzelem a szexet

20F

2021. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Szerelmes egy lányba" (azaz viszonzás, vagy akár az illető tudta nélkül romantikus érzéseket tápláltam valaki iránt) utoljára kamasz koromban voltam. És bármilyen érdekes, nem fantáziáltam arról, hogy lefeküdnék vele, csak olyasmiről, hogy fognám a kezét, stb.

Nem mintha nem lettek volna szexuális vágyaim, csak sikeresen belém nevelték, hogy a szerelem magasztos dolog, a szexualitás pedig alantas, és kialakult bennem, hogy nem méltó dolog a szívem hölgyéről fantáziálni f.szverés közben. (felnőtt koromra hál istennek sikerült kimelózni ezt a komplexust)

2021. szept. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
(sajnos pont ebből tudnak lenni az olyan bajok, hogy összejössz valakivel, aki a lelkednek nagyon kedves, de ott lenn nem igazán moccantja meg a dolgokat)
2021. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4

Azt úgy hívják hogy barátság:D

2021. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 Nem egészen. Attól, hogy valaki testileg nem indít be, még érezhetsz felé afféle gyermeki jellegű, szexualitástól mentes lelki szerelmet.
2021. szept. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
Jó száraz, bebüdösödött lábát szopogatni szeretném, érezni az ízét. Gondolok romantikusabbakra is, de jelen pillanatban ez van az agyamban.
2021. szept. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jah, úgy 12-14 éves kor után a szexre is gondol az ember az adott lánnyal ha szerelmes. A különbség hogy nem csak arra, hanem másra is.
2021. szept. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
Hogy mennyire lehet savanyú, ecetes talpszaga.
2021. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem csak arra, de arra is. Elképzelek vele sokmindent.
2021. szept. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!