Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt, hogy hiába próbálkoztál,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, hogy hiába próbálkoztál, alig tudtad begyömöszölni a farkadat a puncibq, vagy a popóba?

Figyelt kérdés

2021. szept. 22. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Volt hogy a popsi olyan szűk volt hogy nem ment.
2021. szept. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
punciba nem, de popóba már előfordult velem ez. mikor nem voltam elég kemény akkor nem tudtam betenni oda, mert nagyon szűk és nem olyan könnyű becsúsznia. ráadásul pont mindig valami érzékeny pontot is megtalált ilyenkor a makkomon és valami borzasztó fájdalom volt így le is lankadtam rögtön. aztán mikor végre kemény voltam a lánynak fájt szóval ennyibe maradt :D
2021. szept. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Rendszeresen előfordul mivel nagy a farkam. Egy igazi rituáló a behatolás nálam
2021. szept. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Volt egy csajom, akinek annyira szűk (és rövid) puncija volt, hogy sosem tudtam rendesen megdugni, pedig átlagos a farkam. Akármennyire felizgattam, alig tudtam az elején behatolni mindig. Aztán ha nem sikerült behatolni, meg erőltetni sem akartam, hogy ne fájjon neki, akkor ideges lettem, és attól lankadtam le. Utána meg aztán tényleg csak gyömöszölés volt. De mikor sikerült is megdugjam, ilyen fél perceket bírtam, annyira szorított, hogy kb azonnal elélveztem. De aranyos volt, mert mindig jól kielégített szájjal, én meg csikló által csúcsra juttattam mindig (érdekes, istenien szopott, de a nyalást nem engedte). De ritka az ilyen amúgy, sokkal gyakoribb, hogy túl tág a csaj.
2021. szept. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
4# nem rövid volt, (mert a punci tágul, mivel kiférhet rajta egy gyerek is) hanem az volt a baj, hogy nem merted tovább nyomni. Türelem kellett volna hozzá, hogy hozzád táguljon. Lassan fokozatosan
2021. szept. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

5ös

Láttam már nem egy puncit :) Ez a kifér egy gyerek példa azért nagyon rossz, mert a szex az élvezetekről szól, a szülés pedig elég nagy fájdalmakkal jár, nem ugyanaz :) És igen, 10 cm ment be neki max, után már a méhszáját értem, mondta, hogy légyszi tovább ne, és éreztem is.

2021. szept. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Igen volt, pedig nem spórolok az előjátékkal. Viszont nem "gyömöszöltem" akkor sem, nem próbáltam erővel benyomni. Ami nem megy nem kell erőltetni mert nem lesz tőle jobb (sőt).
2021. szept. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
Ha ilyen problémád volt, írj nekem
2021. szept. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Popsiba sose ment még be
2021. szept. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

20/6-os méretem miatt fordult már elő, hogy nehezen sikerült betenni, viszont mivel a punci széltébe hihetetlen mennyiséget tud tágulni (gondoljatok a gyerekszülésre), ezért csak felizgatás kérdése az egész.

Az már más dolog, hogy a méhnyakat többször ütöttem meg, de ez a hosszával kapcsolatos probléma.

2021. szept. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!