Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen okból nem vesztek fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okból nem vesztek fel melltartót közösségben, vagy utcára? Nem zavar, hogy mindenki a ciciteket bámulja?

Figyelt kérdés
2021. szept. 23. 14:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha melltartóban van, akkor is megnézik.
2021. szept. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Akkor ha olyan a felső amihez nem kell melltartó. Ha van rajtam melltartó akkor is megnézik úgyhogy mindegy
2021. szept. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

-szorit

-kényelmetlen

-nincs tiszta

-kiszakadt a merevitő vas

-van a ruhában


Mintás felsőt veszek hogy ne latszódjon annyira ha megkeményedik a bimbóm és senki sem veszi észre. Aki igen, annak meg szívesen 😀

2021. szept. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

-Mert szexisnek érzem magam. Főleg ha látszik a bimbóm is.

-Élvezem, ahogy legeltetik a szemüket rajtuk.

-Igazából nem is tesz jót a melltartó.

-Miért ne? Szerencsére nem lógnak.. Kicsit széjjelebb állnak de istenem.. Csak annak van hibátlan melle, akinek nem eredeti:D

Úgyhogy összességében jól érzem magam tőle.

22/N

2021. szept. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Én mindig felveszek, és mégis nézik. A melltartó amúgy elég kényelmetlen.
2021. szept. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Mert a melltartó kényelmetlen, felesleges, nehezíti az öltözködést és nem is egészséges. Igaz, nekem pici mellem van. De így is megnéznek, akár van rajtam, akár nincs. Szóval inkább tojok rá, mit gondolnak mások, az érdekel, nekem mi a kellemes/kényelmes.
2021. szept. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Mivel lógnak, így az utcán vagy bárhol nem érezném magam jól nélküle. Otthon simán nem hordom, nem túl kényelmes cucc, hiába szép a legtöbb.
2021. szept. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

#3, #4


köszönjük 😇

2021. szept. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
És egyáltalán miért kéne hordani melltartót, ha fordítva nézzük a dolgokat? Mindenki tudja, hogy a nőknek van melle, kinek kisebb, kinek nagyobb, ez melltartóban is látszik egyértelműen. Igen, van akinek átüt a bimbó, és? Tudjuk hogy van, miért kéne titkolni? A mell nem elsődleges nemiszerv, mint a pénisz vagy a vagina, pont, hogy nem kéne annyira rejtegetni, mint sokan azt teszik. Aztán hogy ki mit néz, az az ő dolga.
2021. szept. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mert (nyáron) meleg van, s nem akarom hogy a pántja kilátszódjon. Ha van melltartó akkor is van aki bámulja. Nincs kipakolva, ha nézni akarja csinálja csak távoldjon szépen el a közelemből.
2021. szept. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!