Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire jön be a lányoknak/ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jön be a lányoknak/nektek, lányok egy ilyen testalkatú srác?

Figyelt kérdés
Elég vékony vagyok, nincs rajtam hatalmas izomtömeg, viszont ami van, az szépen meglátszik (formás karok, vállak, kockahas), mivel a testzsírszázalékom ideális.

2021. szept. 23. 21:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Képet tudsz mutatni magadról privibe?


Vagy akár hasonlót?


22/l

2021. szept. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden második pali igen. Legalább valami képet csatolhatnál mondjuk ilyenkor.
2021. szept. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nem tetszik
2021. szept. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1-es, köszönjük az információt, nem is állítottam, hogy az vagyok, de azért nagyon hasznos, hogy leírtad. ;)


2-es, inkább kihagynám, persze megértem, ha így nehezebb válaszolni.

2021. szept. 23. 21:26
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

2# vagyok. De hasonlót csak tudsz linkelni.


Nekem tetszik a vékony jó alak, de ennyi infó kevés. Nem kell valódi kép

2021. szept. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy #1 mondja. Mindenkin van izom, csak általában vastag hájréteg fedi.

Az, hogy valaki olyan egyszálbélű, hogy kilátszik még a szívdobogása is, egyáltalán nem vonzó.

2021. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

A mennyire vékony-t egy még nem elhízott Jim Morrisonnal tudnám szemléltetni, nagyjából ekkora vagyok, ezen belül viszont "formásabb" (jobb példát nem találtam, ha beírom, hogy skinny-muscular, vagy nálam is vékonyabb/úgy se látszik semmije, vagy kigyúrt embereket ad ki előtte-utána-ra).


[link]

2021. szept. 23. 21:40
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem a testzsírszázalékod fogja a nőket érdekelni, hanem az ember aki a testhez tartozik. Van akinek bejön, van akinek nem, de önmagában a külső akkor is kevés lenne ha mister olimpia lennél. Stílus, kisugárzás, személyiség - ezzel együtt teljes a Férfi, nem a testzsír-százalékoktól.
2021. szept. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
9-es, nem is állítottam, hogy ez az egyetlen tényező. Ez egy fontos tényező, ahogy az általad leírtak is azok.
2021. szept. 23. 22:05
 10/14 A kérdező kommentje:
Pls, ne vitatkozzatok olyan állításokkal, amiket nem tettem.
2021. szept. 23. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!