Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdnél a takarítóval ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnél a takarítóval ha egy undoritó és nagyon buta ember lenne?

Figyelt kérdés

Az én sok ideig recepción dolgoztam, azonban az esti órákban senkise volt az épületbe csak én és a takarító. Szóval igazából senkinek se volt munkája már akkor csak ültünk. Egy céges bulikor egyértelművé vált, hogy elégé nyomul. Nos ha én belemennék akkor mehetne a dolog valószínűleg. Azonban annyira fúúúj, meg ahhh, hogy konkrétan hányingert kapok tőle. Már nem is dolgozom ott legfőképpen miatta.


Na de ti emberek! Ti mit tennétek? Arra vagyok kíváncsi ti megtennétek e?

Konkrétan majdnem minden nap csinálhatnátok. Van aki azt mondja lyuk lyuk. Tényleg mindegy nektek?



2021. szept. 24. 11:56
A kérdező szavazást indított:
Lefeküdnék persze
Dehogy feküdnék
47 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Mit jelent az undorító?


Ha buta, hát nem atomfizikáról akarnánk társalogni.

2021. szept. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tiszta szőr a keze. Túlsúlyos. Egyszerűen el van hanyagolva. Minden percbe az agyáig szívja a taknyát. A nézése. Az egész nő. Képet nem akarok felrakni, de a többit saját elképzelésre bízom.
2021. szept. 24. 12:00
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ha undorító akkor egyértelmű, hogy nem
2021. szept. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Én már feküdtem le takarítóval és nem kóser, hogy így leirod őket! Ez a kérdés provokáció! Mert sok takarító néz ki így, ahogy te leirod, de nem mindenki! Nem kell általánosítani! Az pedig mindenki számára egyértelmű, hogyha nem vonzódik szexuálisan (adott esetben meg igénytelen) emberhez, akkor nem fog vele lefekudni! Mi a kérdés?!?

Akivel én dugtam takarító ő fiatal volt jól nézett ki, csak mellekallasban takarított :P Recin azért sokkal jobb csajokat össze lehet szedni, vendegek, pultosok, titkárnők stb velük dugj!

2021. szept. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Sok takarító volt a területen akikkel belementem volna szóval ez nem hozzájuk szól, csak arra az egyre xd.

Sajnos pont ő volt velem egy épületbe. A takarítókkal nincs baj, csak ezzel az emberrel. És sok olyat hallottam már, hogy lyuk lyuk szóval mindegy hogy néz ki. Van olyan 20 éves fiatal aki 90 éves nagymamákat is kereset már, mert annyira akart barátnőt. Vagy az öngyilkossághoz állt közel mert senkivel se jött neki össze. Szóval tényleg mindenki szavazatára kíváncsi lennék. Mégha nem is tudok ki nyom igenre.

2021. szept. 24. 12:12
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem jön be. Sőt igénytelen, eszem ágában sincs lefeküdni vele. Felőlem aztán lehetne bármennyi alkalom. Kihagyom köszi.
2021. szept. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem dugnék meg olyan nőt aki nem tetszik, mind külsőre, vagy a viselkedése.
2021. szept. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem munkahely, hanem ninstop edzőterem. Egy haverommal hajnalban jártunk, mindig csak ketten voltunk, meg a recepciós és a takarítónő... A nő "véletlenül" mindig bejött, amikor zuhanyoztunk... Egyszer elkaptuk, és mindketten elég kemény kényszerszop@t@sban részesítettük... Csak olaj volt a tűzre.. 😂 A vége az lett, h kirúgták, mert mint kiderült, mindenkit zaklatott.
2021. szept. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Mi a rákért feküdnél le vele, hogy merül fel ez a kérdés egyáltalán? Lepukkant hajléktalan szintű nőt/férfit bárki bármikor kaphat, nem véletlen, hogy nem szoktak élni a lehetőséggel az emberek.
2021. szept. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló munkakörben dolgozom. Sajnos itt is gusztustalanok a takarítónők, igénytelenek is. A vendégek közt vannak bombanők, de ők szinte kivétel nélkül családosok, anyukák. Nem is jön egyedülálló nő ide kikapcsolódni. Kolléganő elhízott, más potenciális nő nincs. Múlt hétvégén voltak fitness csajok, de ők is párjukkal jöttek edzőtáborba. Egy nővel felvettem a kapcsolatot még nyár végén, de ő sajna 100 km-re lakik. 43 éves. Vele hetente 1x levelet váltok, egyedülálló. Remélem, hogy hamarosan megdugom, mert jó nő és tanult is. Azért nem úgy működik ám egy recepció, mint sokan képzelik, hogy csak úgy csettintésre találsz dugópajtit. F
2021. szept. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!