Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik a legperverzebb szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legperverzebb szexuális vágyaitok?

Figyelt kérdés

Mik a "legmocskosabb" vágyaitok, amit szex közben meg szeretnétek csinálni?

Mi volt a legdurvább szexuális kalandotok? (pl: BDSM, kikötözés, anál, stb...).

Mire vágytok, amire még nem találtatok partnert, de nagyon meg szeretnétek csinálni a szexben?



2021. szept. 24. 19:33
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
73%

Kikötni valakit és anál és mélytorok meg 3 an megdugni egy csajt ugy hogy egyszerre mindenki dugja valaki a puncit valaki seggbe es kozbe valaki a szajat es cserelgetni azt se banom ha fiuk bisexek es ok is szopnak es oket is seggbe rakhatom es kozbe folytogatas es kemény szex ez a nagy vágyam

18/f

2022. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
100%

Ezek mellett a válaszok mellett az enyém labdába sem rúg. Én csak elélvezni szeretnék végre, nem kérek mást. Bár kicsit későn válaszoltam, remélem hasznosnak számít a válaszom.


18L

márc. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
84%
Nekem csak annyi lenne ha egy fiatal bevállalós lánnyal felfedezhetnénk határait fantáziáját !!
márc. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
76%
Hát egy szép formás transzexuális élmény. Szép formás cicik mellé pedig a farok. Hát erre sok esély itthon nincs. Rosszlányok nem érdekel.
márc. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
100%
Mondok egy sokkal durvábbat. Nekem egy nagy vágyam, de úgyse tudom beteljesíteni: Megdugatni egy nőt egy nagytestű kan kutyával, utána kinyalni a teleélvezett lucskos pináját, majd én is megdugnám és teleélvezném, amit végül a kutya nyalna tisztára.
márc. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
100%

Perverzz vagy se de olyan jó lenne egy fiatal lányt elfenekelni megdugni popsiba is akár a baratnője előtt.

Az csak olaj a tűzre ha íranyitaná hogy dugjam vagy mit csináljak a baratnőjével!

márc. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
100%

Egy igazi gangbang, amikor a saját nedvemben és több férfi geczijében fetrengve végig megy rajtam jó pár pasi és végén le is huggyoznak. 28N


NEM KÉREK PRIVIT!

márc. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
100%
A legdurvább az volt, amikor a barátnőmmel és egy pasival voltunk hármasban. A zuhanyzóban a pasi a szánkba pisilt, mi meg egymás szájába csorgattuk. Előtte elég sokat ittunk. N
márc. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
#57-es, szóval igazából nem is szeretnéd.
márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!