Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, kik Tindereztek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, kik Tindereztek, tényleg csak követő gyűjtésből, ego növelésből teszitek, esetleg van olyan, akinek valóban szimpla unaloműzés lenne? Vagy mi az igazság, melyikőtök milyen valós céllal lép fel?

Figyelt kérdés
Nem értem, ha vannak matcheim, miért van az, hogy se értelmes, se célratörő kommunikációra miért nincs reakció hosszabb időn keresztül sem? Mert, ha valaki fotó alapján nem szimpatizál a másikkal, az érthető dolog. De, ha már match volt, ugye fotó alapján meg van az a minimális kellő szimpátia.

2021. szept. 25. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Régebben tindereztem, igazából csak kíváncsiságból, aztán lesz ami lesz.
2021. szept. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kapsz egy nap 20-30-50-x jelölést, félrehúzol belőle 10-15-öt, s jön azonnal ugyanannyi levél. Van lehetőséged szelektálni, válogatni azok közül is, de időd meg nincs végtelen hogy mindegyikre válaszolj. Ilyen egyszerű az oka, illetve ha a bejövő 10 levélből van egy szimpatikus akivel klappolnak a dolgok akkor a másik 9-cel már nem foglalkozol.
2021. szept. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A tinderen a pasik is elég passzívak. Lehet az a baj, hogy én már túl öreg vagyok oda. Komolyan keresek(nék) ott szexkapcsolatot hosszabb távra, de még semmi sem jött össze.
2021. szept. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!