Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy fogadtassam el a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadtassam el a barátnőmmel, hogy nincs köze a szexuális életem rajta kívüli részéhez?

Figyelt kérdés
Úgy érzem ez az én privátszférám része, amihez a barátnőmnek sincs semmi köze.

2021. szept. 26. 00:58
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Állandóan kérdezősködik, célozgat, vádol, ki akar provokálni valamiféle hűségnyilatkozatot
2021. szept. 26. 00:59
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Mire gondolsz pontosan, mi az amihez nincs semmi köze? Nyílt kapcsolatról van szó?
2021. szept. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ahhoz, hogy rajta kívül szexelek-e mással, vagy sem. Ha történetesen nem, azt se fogom megvallani neki mert úgy érzem h az csak énrám tartozik. Én sosem kérdezném meg tőle, hogy szexel-e mással.
2021. szept. 26. 01:05
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kis esze van kidob a picsàba.
2021. szept. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Miért nem elég neki, hogy több időt töltök vele mint bárki mással és jól elvagyunk ha együtt vagyunk? Miért akarja kontrollálni, birtokolni az egész életem? Nők, ez valami génekbe kódolt program? Először egy fogkefe.. aztán egy kis fiók, és nincs megállás, nem éritek be kevesebbel, mint a férfi egész életével? Ez nem fog menni.
2021. szept. 26. 01:25
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Te mit szívsz? Adhatnál belőle nekem is. Köszi. ^-^
2021. szept. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Keress olyan csajt, aki telibe szarja, hogy mit csinálsz. A te önző kis világodban miért csak annak van helye, akit jóízűen átb@szol és bántani tudsz ezzel a viselkedéssel? Te komolyan jól érzed magad, ha a barátnőd szarul van?

Simán kereshetnél valakit, akit ez az egész nem érdekel, mert veled párhuzamosan is kielégítő szexuális élete van, ez manapság könnyebb, mint gondolnád.

2021. szept. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell elfogadtatnod vele: szakítsatok te meg maradj az alkalmi kapcsolatoknál, az a rendszer az ahol egyik fél sem számol be semmiről, és mindkét fél azzal közösül akivel akar.
2021. szept. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

7:

De ő különleges.

Nem semleges nekem.

Érzéseim vannak iránta.

Én nekem is rossz ha neki rossz.


De a privatszférámhoz való ragaszkodásom azért ennél is erősebb.

2021. szept. 26. 01:36
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Direkt hergeled az embereket. Ennyire nem lehetsz hülye troll.
2021. szept. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!