Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak,kipróbálnám az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak,kipróbálnám az Édes Hármast?

Figyelt kérdés
Van párom de egy ideje nem tudom kiverni a fejemből hogy két fiúval szexeljek. Ugy hogy a párom és még plusz valaki. Hogy tudok ettől a gondolattól megszabadulni?
2021. szept. 27. 11:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
34%

A szexuális vágyaknak mindig van egy mélyen, a tudat alattiban megbújó háttere. Mire a legtöbb ember konstatálja hogy nini ez izgat addigra már elég mélyen kondícionálódik (ahogy a soraidból érzem esetedben is) ahhoz hogy ne lehessen csak úgy elnyomni. Mintha gátat építené egy folyó elé, akármilyen magasra is húzod úgyis átbukik előbb-utóbb felette folyamatosan ott lesz a gondolataidban. Hasztalan próbálkozás lenne, csak folyamatos frusztrációt, szorongást fog okozni. Ez így nem fog menni.

Az hogyan tudod kezelni attól függ mennyire "mélyen" van benned.

2021. szept. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Miért ribiség vagy már egyenesen kurv.ság ha van egy vágyad és szeretnéd megélni? Végül is álmodozni csak szabad!
2021. szept. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
52%
És akkor inkább két vadidegen fog szétcsinálni? :)
2021. szept. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
31%
Én próbáltam a pasim haverjával. Hát inkább ő dugott ,mint a pasim. De nagyon jó volt vele. Dugnék még vele párszor . Ő viszont bejelölt a facen ,nem tudom lesz e több kettőnk közt. Jó lenne. Aludj előtte sokat,mert amúgy fárasztó az egész,főleg a puncidnak
2021. szept. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
És a pasidat dobod, vagy tudni fog róla?
2021. szept. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
68%

szerintem ne harcoljál ezzel a vágyaddal, hanem keressél olyan partnert, aki hozzád hasonlóan élvezi ezt a felállású élményt, élvezetet.


Pld, én a mai eszemml, ha újra nősülnék, csak olyan lányt vennék el, aki szeret hármasozni.


A hármas nekem alap élményem, mert a szüzességemet is így vesztettem el....


Az előző házasságomban kb. két évig hármasoztunk heti 1- 1 alkalommal, a volt feleségemmel és a barátommal.


sajnos a mostani házasságomban a feleségemet nem tudom rávenni, de nem reménytelen a dolog, csak egy olyan srác kellene hozzá, aki szívesen udvarolna neki.


A mai nap írtam ki egy kérdést:


Jól gondolkodom-e a hármas felállású szeretkezésről?


A nő is és a férfi is vágyik szex-kalandra, de a férfi kicsit jobban :)


A nő is és a férfi is vágyik a biztonságra, de a nő kicsit jobban :)


Egy egymást iránt elkötelezett és egymást szerető pár a biztonságos kapcsolaton belül meg tudja teremteni a szex-kalandot egy harmadik fél bevonásával.

2021. szept. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
89%
Ígérj be a párodnak a 2F 1L után egy 2L 1F menetet, akkor biztos benne lesz, és még lehet Te is jól jársz.
2021. szept. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a pároddal. Sok férfit izgat és sokan elfogadják, hogy kevesek a párjuknak.
2021. szept. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
92%
18 ettől még nem biztos hogy hevés neki a párja, hanem egyszerűen vannak fantáziák amiket nem tudsz egy emberrel megélni, ha arra vágyna a lány hogy egyszerre 3 farok legyen benne. vagy sorban többen élvezzenek bele, ezt hogyan oldod meg egyedül?
2021. szept. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
#19 De. Ez pontosan ezt jelenti, ha a párja mellett van ilyen vágya. Azokat nem lehet egyedül megoldani, de akinek ilyen vágya van, hogy x egyszerre, annak 1 kevés lenne. Azért kell a több.
2021. szept. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!