Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora a világ legnagyobb és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora a világ legnagyobb és legkisebb pénisze?

Figyelt kérdés

2021. szept. 27. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Legnagyobb O1G.
2021. szept. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
A legkisebb:Nézz rá a sajátodra.
2021. szept. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem 15 cm van, nem hinném, hogy ez a legkisebb. 😂
2021. szept. 27. 17:30
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A világ legnagyobb hivatalosan lemért pénisze egy New York-i férfié (volt pár éve), neki 32cm. Bekerült a Guiness rekordokba. Erről régebben olvastam. A legkisebb egy 4-5 centis mikropénisz lesz szerintem. A 32 centis amúgy szexre használhatatlan, mert túl sok vér kéne bele.
2021. szept. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%

Legkisebb csak akkor létezik, ha van rá valami megszabott definíció, hogy mi számít még pénisznek. Egészen iniminik, pár miliméteresek is vannak.


Ha van rá szabvány, hogy hány centitől hívható pénisznek, akkor biztosan akad olyan, ami pontosan akkora.

2021. szept. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!