Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az smpixie más férfiaknak is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az smpixie más férfiaknak is full kudarc?

Figyelt kérdés

Kiprobaltam az smpixiet es az elso 12 uzimbol 12re nem kaptam meg egy egyszavas valaszt se, nem is beszelve arrol h megkeresest egyet se kaptam.

Nem egy random gorbe farokkep volt a profkepem es teljesen igenyes nyitouziket irtam, szinten igenyes profilszoveggel, es nem is vk bdsm teren kezdo v lecsuszott szocio-okonomiai statuszu oreg.

Komolyan megertem azt aki ezeken az oldalakon valik nogyulolove xd



2021. szept. 27. 20:09
A kérdező szavazást indított:
total crap
néha jo
full sikerelmeny ferfikent is
43 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
Jött onnan össze sub csaj, de nem próbálkoztam túl sokat. Annyi, hogy kiraktam a pofimat.
2021. szept. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Ugyan ez.
2021. szept. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%
Tudom, hogy hetero a kategória, de mégis hadd írjam le, hogy én melegként már vagy fél tucat alkalmi partnert találtam ott, akivel jókat perverzkedtünk.
2021. szept. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
A nők sehol sem írnak vissza, ha nem nézel ki tökéletesen.
2021. szept. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%

Én fétisre kerestem ott partnert, de nem jött össze semmi. Tapasztalataim szerint az ottani nők 90%-a csak kíváncsiságból van ott, nem keresnek valóban partnert.


Itt az oldalon több sikerem volt, mert itt legalább tudok beszélgetni nőkkel. A múltkor majdnem össze is jött a találkozó, igaz fizetős alapon, de végül Ő is eltűnt.

De itt legalább van heti 1-2 kapásom, aztán előbb-utóbb csak összejön.

2021. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Ramiz ***** válasza:
91%
Szerintem az ott lévő női profiloknak jó ha a fele valódi (nő) regisztráció..
2021. szept. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Én csak beszélgetésre kerestem volna egy tapasztaltabb lányt, mert párom van, csak a környezetünk nagyon nem nyitott ilyesmire, és jó lett volna valakivel kibeszélni a dolgot, meg pár tanácsot kérni.


Még ilyen céllal se volt csaj, aki visszaírt volna :D

2021. szept. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
58%

Viszonylag règóta vagyok ott tag, rövidebb-hosszabb kihagyásokkal. Mindig tudtam ismerkedni ott (is), bár sokszor nekem írtak inkább a hölgyek.


Mi a titkom? Okos vagyok, igényes és normális. Izgalmas és kellően perverz - ez utóbbiakat nem teszem ki az ablakba.


Szerintem sokan ott rontják el, hogy izzadtságszagúan, erőlködve próbálnak kommunikálni. Keltsd fel a kiszemelt figyelmét valahogy, ne feledd: nem te választasz, hiába te vagy a domináns.


Szóval csak türelem, sok odafigyelés, ne akarj ajtóstul berontani a házba:)


39/F (dom.)

2021. szept. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%
Regisztrált vagyok. Szub vagyok. Én eddig mindenkinek visszaírtam.
2021. szept. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%
Én nem sokat nézelődtem rajta, de azt láttam, hogy a jó nők mind fizetősek (nem tudom, az előző válaszolóknak ez számít-e, nekem igen), akik meg nem, azok öregek vagy csúnyák. Nekem ez így nem működne.
2021. szept. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!