Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők körében azért olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők körében azért olyan népszerű a Szürke 50 árnyalata, mert átélnék, ami benne van? Vagyis lennének a csaj helyében?

Figyelt kérdés

2021. szept. 28. 22:33
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
En nem elnem at es nem lennek a helyedben.
2021. szept. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
74%
Helyeben*
2021. szept. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
69%

Ha a szexuális részére gondolsz, akkor semmiképpen sem.


Max teljes egészében a történetet elfogadnák - magad presztizsű, atomgazdag és végtelenül jóképű, vonzó pasas komoly problémákkal, aki azonban a nőért megváltozik és azért romantikus.


De nyilván ilyen nincs.

A lényeg, hogy egy átlag nő nem vágyik arra, hogy jól megcsapdossák szex közben.

2021. szept. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Olyanoktól kérdezném elsősorban, akik rajongói a filmnek
2021. szept. 28. 22:40
 5/41 anonim ***** válasza:
58%
#5 hát álmodozz csak, vagy ha ilyen élményeid vannak, akkor nem csak olyan nőkkel kéne kezdeni, akik pszichológus segítségére szorulnának.
2021. szept. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
75%
Én szeretem a filmet, de nem azért mert szeretnék én is valakinek az alárendeltje lenni. Nekem sem fér bele az hogy üssenek vágjanak.
2021. szept. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
77%
Azért népszerű mert egy romantikus maszlag az egész, amiben az újdonság hogy BDSM cukorkába tálalták hogy kéremeznemisaszokásosszirpuossz.r - pedig nagyon is az. A BDSM "körökben" egyébként mindenki egy komédiának tartja az egész árnyalatosdit annyira életszerűtlen és nevetséges.
2021. szept. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
15%
A kérdező talán kicsit szadista, és szeretné azt látni, hogy sok nő gerjed erre. De ki kell ábrándítsalak, ez egyáltalán nincs így. Nem erre vágyunk általában. A film max azért tetszik, mert helyes és szexi a férfi, aki amúgy szerelmes a nőbe és hajlandó változni miatta. Ez vonzó a filmben, nem az, hogy elfenekelik a nőt.
2021. szept. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

#9

Inkább azért, mert egy nő ismerősöm nagy rajongója a filmnek és könyvnek, ami engem megijeszt. Ez akkor azt jelenti, hogy erre és egy Grey tipusú pasira vágyik?

2021. szept. 28. 23:14
 10/41 anonim ***** válasza:
78%
Tapasztalataim alapján 10 nőből 1-2 szereti ha kifejezetten erősen van elpicsázva és egyebesen kiköveteli magának + pofozás. További 3-4 szereti a max közepes erejű paskolásokat, arcra pedig a jelképes taslikat. A maradék nem igényli, max elviseli, amennyire muszaj.
2021. szept. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!