Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csúnya lányként is kaphatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szekeres Cecília kérdése:

Csúnya lányként is kaphatok jó pasit?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és azt tudom hogy nagyon nem vagyok szép, ennek ellenére szexet sokan akarnak tőlem. Ez is meglep, persze kellemesen, de én egy igazi dögös pasira vágyok. Lehet e olyan pasim ,vagy csak azt akarja majd tőlem?
2021. szept. 30. 13:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Vagy igen vagy nem 🤷🏼‍♂️
2021. szept. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Csúnyának lenni relatív. ahogy jó pasinak lenni is.

Szóval, vagy igen, vagy nem. :D :D


Ha jó veled a szex, és be tudod húzni pár jó dugásra, talán ottragad.

2021. szept. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a szex jött be... Én is mindig csúnyának tartottam magam, alkatom se épp ideális, cserébe eléggé bevállalós vagyok. Nem is volt olyan időszak az életemben, amikor nem volt pasim.

De ez az én példám, mindenki más.

De nem reménytelen.

2021. szept. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
83%

Állandó pasinak sztem kicsi az esély rá.


Nem szép alatt mit értesz? El vagy hízva? Arcod is csúnya? Testalkatod nem ez a normál női, tehát nem fenekére hízol, hanem inkább hasra?


Mert ha csak simán több van rajtad és a többi ok (sok nő értékeli ilyenkor magát csúnyának, tévesen) akkor simán lehet jó pasid. Soknak tetszik ez.

2021. szept. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan csajom aki nem volt szép, de olyan teste volt hogy minden pasi beleremegett aki csak a közelében volt. szerette is mutogatni a formáit. :D
2021. szept. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
0%
Ha fizetsz, megqrlak.
2021. szept. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
90%

Alkalmi dugásra, csak szexre simán. A pasik simán bevállalnak a kategóriájuk alatt több ponttal is ha csak szexről van szó.

Komoly kapcsolatra... az sem lehetetlen. Egyrészről mindenkinek más a szép, más jön be. Más részről egy komoly kapcsolatnál a külső a pasik szemében fontos, de nem a legfontosabb. Más tulajdonságaiddal bőven tudod kompenzálni, ld. amit a #3-as írt.

2021. szept. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
14%
Írj ha gondolod.... 😗
2021. szept. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
14%
Enbis csak dugnalak rendszeresen
2021. szept. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy "csúnya"?
2021. szept. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!