Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nő számára lehet jó egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő számára lehet jó egy olyan kapcsolat, ahol a párja csak segédeszközzel tudja megadni, azt amire vágyik?

Figyelt kérdés
Mindenki tudja, hogy a nők a nagyot szeretik, amit ők maguk is beismernek, ha nem épp hazudnak róla nyugtatásképp (hogy ez mire jó a semmin kívül?). A nők a behatolásnál ugye a kitöltő, feszítő érzést szeretik, mert ez ad intenzív orgazmust. Erre például egy 18/5 tökéletes méret. Na most nekem szeméremcsonttól 14-15cm hosszú és 4cm vastag, ami kb arra jó, hogy amikor már tövig benne vagyok a nőben, meg tudja kérdezni, hogy mikor teszem már be... Ha találnék is nőt, akinek lehet orgazmust okozni ekkora mérettel, meg se közelítené egy normális méret okozta orgazmus intenzitását. Szóval maradtak a nagy méretű vibrátorok/dildók, hogy ilyen téren is ki tudjam elégíteni igazán a páromat. Ilyen nőt van egyáltalán esély találni? 25 éves vagyok, szóval a fiatal korosztály érdekel.

2021. szept. 30. 21:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Ilyen emberrel akkor se jönnék össze ha az utolsó lenne a világon és nem azért mert 15 cm a farkad hanem mert buta vagy és tudatlan.
2021. szept. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Jól írja az #1-es, tökmindegy mi érdekel, de amíg agyban csak a pötsméregetésig jutsz el addig nem lesz csajod.
2021. szept. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
"tökmindegy mi érdekel" A párom boldogsága.
2021. okt. 1. 00:13
 4/24 cseppszi ***** válasza:
96%
Nem tudom ki az a mindenki akire hivatkozol de amiket leírsz annak nem sok köze van a valósághoz se a "mindenkihez" Valódi élő nőket kéne megkérdezz és nem netes hülyeségeket olvasni meg haverokat hallgatni , akik lehet direkt hülyítenek. Az átlag farokméret 12-16 centi, és egy nő nem cka a farkat szereti, hanem úgy a férfit egyben. A kedvessségével, az odafigyelésével, a törödésével stb. Amig a centikkel bajlódsz meg neten olvasol addig esélytelen és alkalmatlan leszel a valódi párkapcsolatra.
2021. okt. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%

Talán próbáld ki egy nővel a szexet, utána gyere vissza a pöcsméregetős kérdéssel.

Mert azt kell mondjam hogy nem láttál még pinàt.

2021. okt. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
"Valódi élő nőket kéne megkérdezz" Azt csináltam.
2021. okt. 1. 07:26
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Ha szexelek, akkor a párom péniszét akarom érezni, nem valami szilikont, meg egyebeket. Ha nem tud kielégíteni, akár a mérete, akár a teljesítménye miatt, akkor nem érdemes egymás igéjét húzni.
2021. okt. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
#7 Ettől féltem :( Mondjuk teljesen érthető, de hátha van ilyen nő.
2021. okt. 1. 08:00
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
18/5? Tudod, a nőknek van olyanja, hogy méhszáj, és a 18 centi a nők nagyobb részénél fájdalmasan azt bökdösi közben. Mint például nekem sem kellemes a 18 centi. Az meg, hogy a normális meg az átlag a 18/5 centi lenne, hát, el kell keserítselek, de az átlag pénisz 12-15 centi. Ha kicsit is intelligens lennél és nem a pöcsöd akarnád méregetni a gyakorin, akkor örülnél a 14-15 centidnek. 28N
2021. okt. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
#9 Tudom, hogy nem 18cm az átlag. Az a nők szerinti ideális méret. Az átlag 13-15cm körül van.
2021. okt. 1. 10:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!