Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak még olyan nők, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan nők, akik nem csak a lapos és feszes hasú férfiakra buknak?

Figyelt kérdés
2021. okt. 1. 02:38
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Persze, sokan a mackós pasikra buknak.
2021. okt. 1. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem kifejezetten bukom a mackós pasikra, de nekem nagyon nem jön be, ha valaki vékony. Van egy arany közép út, egy ilyen átlagos alkat. Aki azért ad magára, edzi magát, de itt-ott van pár kiló rajta. Legtöbb páromnak volt kisebb pocakja, most is van, semmi probléma, amíg nem kövér, elhízott.
2021. okt. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Persze, vannak. De azok a gazdag pasikra buknak.
2021. okt. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Vanbak,bár azért ne legyen szélte-hossza egy.
2021. okt. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Persze. Pl én. Mondjuk azért nem mindegy, hogy picit pocakos, vagy olyan, mint Döbrögi uraság…

Kicsit azért fura, mert közben nekem meg lapos, jobb napokon “kockás” a hasam.

2021. okt. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vannak, pl. én, de nekem is hasonló a testalkatom.

Sok ilyen férfinak azért nincs barátnője mert csak a svéd szupermodell alkatú meg a hatalmas mell&segg kombinációval rendelkező nőre tudnak nőként tekinteni.

Hogyha "lejjebb" adnak az igényeikből akkor meg valahol meg vannak sértve mert azt hiszik hogy nekik a semmire a legjobb jár.

A nők között is marha sok átlag alatti Jolánka várja a szőke herceget fehér lovon, de rájuk nem olyan mértékben jellemző a panaszkodás.

2021. okt. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
6. Nekem átlagos nem kövér pocakos sokak által jóképűnek mondott pasiként nekem pont nem kell a nagy csöcs, és nagy segg! Én megelégedek az olyannal, ami a markomban kényelmesen elfér. Nekem az ilyenek tetszenek.
2021. okt. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jelen!

A párom 180 cm és 130kg.

Sosem izgattak a kigyúrt pasik. És is sportolok, szóval nem azért mert kövér lennék. Csak nem ölelnivalók, nincs fölfedezni való husi. Egy karakán, mosolygós, husi padinál nincs jobb.

Ésszerű keretek között persze

33N

2021. okt. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!