Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az betegesnek / perverznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az betegesnek / perverznek mondható, ha izgat hogy egy nőnek szőrös a lába? Egyáltalán, vannak ilyen nők még...?

Figyelt kérdés

2021. okt. 1. 23:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Csak a lába? 😉🤭
2021. okt. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van szőr a lábán, ugyanúgy a nők is szőrösödnek, csak ők gyantázzák a lábukat.
2021. okt. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy vannak :D
2021. okt. 2. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne gond, vannak pasik, akik elfogadják ezt.
2021. okt. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért de szerintem ez aranyos. Legalább a barátnőd megkímélheti magát a gyantázástól
2021. okt. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
engem csak akkor izgat ha szőke lányon vannak alig látható pihék :)
2021. okt. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a gáz, ha egy férfi azt mondja erre, hogy gusztustalan...

Mi is ugyanolyannak születünk, mint a férfiak, van szőr a lábunkon, intim helyeken, sőt, még a hónaljunkon is. És nem mindig van időnk, energiánk gyantázni, hogy olyanok legyünk, mint egy csiga.

Szerencsére a párom már nem huszonéves, érett férfi, aki elfogadja, hogy rajtam is nő szőr. Sőt, van, ahol imádja és kifejezetten kéri, hogy ne nyúljak hozzá.

2021. okt. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Lenne ilyen nő, csak a férfiak a csupasz csigákat szeretik ezért a nők bototválnak, hogy meg feleljenek az elvárásnak.
2021. okt. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok,az átlagosnál szőrösebb lábbal.Több barátomnak is bejött,kérték,hogy ne,vagy csak alkalmanként borotváljam.
2021. okt. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem tartom perverznek azt, ha valakit izgat a szőrös női láb.

Igen, a nők lába is szőrös, de most az a trendi, hogyha szőrtelenítik.

2021. okt. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!