Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk csak olyan lanyoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk csak olyan lanyoknak mondanak perverz vicceket akik valamennyire bejonnek nekik?

Figyelt kérdés

2021. okt. 2. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. okt. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Nemcsak olyannak mondok rasszista viccet, aki cigány, nemcsak olyannak mondok holokausztos poént, aki zsidó,

nemcsak olyannak mondok perverz viccet, akivel dugni akarok


(igen, azért relevánsak a példáim, mert felmenőim mind cigány és zsidó vért is hordoztak, ezáltal én is)

2021. okt. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

#2

Hát szerintem ez a párhuzam teljesen nonszensz.

Én olyanoknak mondok perverz dolgokat akikkel azt akarom hogy legyen szexuális feszültség, ergó akarok tőle valami szexuálisat. És még véletlenül sem akarom hogy olyan aki nem jön be azt higyje hogy bejön nekem, ezért annak nem mondok ilyen szexuális dolgokat

2021. okt. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

Csak olyan nőnek aki tetszik valamiért.

30 F

Az lehet, hogy az a hölgy 20 éves, vagy 50, alacsony vagy magas, de valamiért a kémia beindult.

Nem szeretnék tiszteletlen lenni, hogy egy nekem nem tetsző nő fantáziáját felkeltem perverz viccekkel, aztán meg elutasítom.

A perverz viccek szerintem olyan mint az udvarlás, csak nem olyan természetű kapcsolatra irányul, hanem inkább "csak"...


Persze más tészta, ha valaki hosszú évek óta ismerős, barát, családtag, akkor a perverz vicc is csak szimplán egy vicc.

2021. okt. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!