Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, mi lenne a reakció?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mi lenne a reakció?

Figyelt kérdés

Kondom nélkül szerelmeskedtek a férfival, kérésetek ellenére az ejakulátumot a legmélyebbre lövi belétek. Annak ott a helye.


Életkorral.


2021. okt. 2. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván akinek megengedem hogy gumi nélkül csinálja az belém élvezhet.
2021. okt. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Ez nemi erőszaknak számít csak mondom
2021. okt. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az is, ha a férfi akarata ellenére esne teherbe a nő?
2021. okt. 2. 18:39
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Merész a gondolat, hogy egyáltalán szóba állnék olyan férfival, aki nem tisztel engem és a döntéseimet.


#3-ra:

Ha tudatosan a nőben élvez el, akkor tisztában van vele, hogy ebből gyerek is foganhat. Vagy ehhez is ostoba?

2021. okt. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Arra gondolok kedvesem, ha nem benne élvez el, de felkeni magának, mint Boris Becker egyéjszakás csaja, amiből baba lett.
2021. okt. 2. 18:54
 6/12 anonim ***** válasza:
98%
Ha valakivel gumi nélkül szexelek, akkor valahogy máshogy védekezünk. De ettől függetlenül aki nem tiszteli a döntésem ebben, az egy paraszt.
2021. okt. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Nálam ilyen nem fordulna elő, mert csak akkor nem élvezhetne belém ha nincs védekezés, de ilyenbe meg hát nem megyek bele... de ha mégis történne ilyen többet szóba se állnék a pasival az a minimum
2021. okt. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%

Mindig védekezem - ha gumi nélkül csináljuk, akkor tablettával.


De most a kérdés kedvéért legyen a felvázolt helyzet a szitu.


Először is, leszidnám a sárga földig, lehet le is pofoznám - világosan meg volt mondva, hogy ne tegye, de megtette.


Lezárnék vele minden kommunikációt, aztán telefonálnék időpontért a nődokihoz, esemény utáni tabiért.

2021. okt. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%

Nem is értem a kérdést... Megbeszéljük, hogy időben kiveszi, de aztán mégis belémélvez?

Egyszer volt, hogy kezdő fiú nem tudta időben kivenni és az eleje bement. Nem haragudtam rá, az én hibám volt, hogy engedtem. Nem lett belőle baj.

Jelenlegi kapcsolatomban megszakítással védekezünk, de kva mérges lennék, ha egyszer csak, hopp, gondolna egyet hirtelen és beengedné. Többet nem bíznék benne, és csak gumival csinálnánk utána, de inkább szakítás lenne.

2021. okt. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%
Nekem tetszene, ha a párom ezt tenné.
2021. okt. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!