Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok titeket idegesít ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok titeket idegesít ha egy pasi a popsitikat melleiteket nézi a munkahelyen?

Figyelt kérdés

2021. okt. 2. 22:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%

Sokszor megyek be jóidőben leggingsben.Jól felszoktam húzni, és mivel elég nagy a puncim, jól bevág.Volt hogy bugyi nélkül volt rajtam...mindenki leste a puncim.De kikezdeni nem mernek, ezt bírom bennük.

28L

2021. okt. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

#1. Én speciel biztos, hogy nem nézném olyan nő punciját folyamatosan akinél nem kezdeményeznék.


Viszont ha így öltözködsz, maximum megdugni akarnálak, kapcsolatra biztos nem kellenél.


24/f

2021. okt. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Kezdjuk ott, hogy az elso nem no. Ilyen stilusban nem irunk. :D


Kerdesedre a valasz, idegesit, kiveve ha olyan pasi nez, aki bejon.

2021. okt. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
1.jó közönséges vagy
2021. okt. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
19%

#3. Szóval ha valaki nem “jópasi” szubjektív megítélésed szerint, akkor már rád sem nézhet, mert az idegesít?


Eldöntheted, hogy úgy öltözködsz hogy egy pasi se nézzen rád, mert annyira visszafogott vagy, vagy hogy kiteszed a bájaidat annyira, hogy mindenki megnéz…

De csak a jópasikra nem szűrhetsz, erre a lehetőséged sincs meg és a jogod sem.

2021. okt. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
5 nyilvan nem oltozom ugy, okoska. Mellesleg ne te mondd mar meg, hogy mi idegesit engem, koszi. Nezzen, ha annyira akar, de attol meg idegesiteni fog ha nyalcsorgatva telibebabul… mit nem lehet ezen erteni?🤷🏻‍♀️
2021. okt. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
16%

#6. Te konkrétan azt mondod, hogyha csúnya a pasi, akkor idegesít ha megnéz, de ha jól néz ki, akkor nem idegesít ha nyálcsorgatva bámul.


Ez nem árulkodik magas EQ-ról.

2021. okt. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%
7eske gondolom ha egy izomagy, kigyúrt, erőszakos, meleg faszi csorgatná rá a nyálát feltűnően, magas EQjának köszönhetően a fellegek közt érezné magát. Biztosan imádná a helyzetet.
2021. okt. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%
Nem idegesít, en szeretem ha néznek
2021. okt. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
36%
Igen, bárkitől
2021. okt. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!