Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Együtt maradnátok egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnátok egy olyan pasival aki nem tud egészségügyi okokból megdugni rendesen?

Figyelt kérdés

Most nem részletezem mi okból.

Sokszor az a gond hogy feláll neki de nem tudja végig vinni vagy fel sem áll neki.


2021. okt. 2. 23:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Egy ideig igen, de hianyozna a rendes szex, ugyhogy hosszutavon reszemrol nem mukodne a dolog.
2021. okt. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Ha aktívan kezeli orvos által, akkor igen.
2021. okt. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha csak átmeneti akkor megérteném. De ha hónapokra, évekre szólna a dolog akkor nem.
2021. okt. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Sajnálom, nem mondanék le a kielégítő a szexuális életről. Az is fontos egy kapcsolatban.
2021. okt. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Ismerek ilyen párt, de nekik nem az elejétől kezdve volt "probléma".
2021. okt. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

Gondolom úgy érted nem átmeneti dolog, hanem van valami gyógyíthatatlan probléma, ami miatt ez ilyen lesz örökre. Ezesetben ha nyitott kapcsolatban benne lenne, akkor együtt lennék vele. Nem vagyok aszexuális, vágynék a szexre egy idő után. Ha emberileg passzolunk és szeretjük egymást, akkor meg lehet beszélni, hogy a szexet mással élném meg, szerintem működhet.

(Ha átmeneti a dolog, akkor persze nem téma, nyilván vele lennék és próbálnék segíteni, tánogatni őt ebben az időszakban)

2021. okt. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
6/6 Szerintem ezzel nagyobb sérülést okoznál! Ha én feleségem beteg lenne, és nemlenne szex, akkor is vele maradnék! Max lerendezném magamnak! De nemkeresnék szexre más nőt!
2021. okt. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 harebell ***** válasza:
86%
Ha kapcsolat elején derül ki, az más, de emiatt biztos nem hagynám ott a férjem. Ha amúgy ugyanúgy van köztünk intimitás, akkor elfogadnám a helyzetet.
2021. okt. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

Egy már komoly kapcsolatban kialakult helyzet, betegség miatt nem hagynám el. Legfeljebb felcsatolhatóssal oldanánk meg.

De össze nem jönnék vele.

2021. okt. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%
#7: persze könnyű ezzel dobálózni egészen addig, amíg nem vagy ilyen helyzetben. Majd ha már 5-10 éve nem szexeltél egyáltalán, átgondolnád te azt a kitartok mellette életem végéig dolgot.
2021. okt. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!