Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jól tettem, hogy lemondtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy lemondtam erről a lehetőségről ?

Figyelt kérdés

Tudom ezt bánni fogom, mégis lemondtam róluk…


Az történt, hogy pár napja megismerkedtem egy helyes párral. Egy poliamór csoportban. Tehát a baráti kötődés mellett bármi kialakulhatott volna…


A bemutatkozásomban megirtam, hogy mozgássérült vagyok. Szóval nem volt különösebb tervem. Azt gondoltam ezen a társkeresőn is majd elolvasok néhány bemutatkozást. Nem hittem volna, hogy bárki válaszolni fog nekem…

Kiderült hogy ők egy nagyon rendes páros akik szintén kicsit mozgássérültek, de ettől függetlenül rendszeresen járnak biciklizni. A nő háromkerekű biciklivel. Szóval nagyon is tevékeny életet élnek. Fel is dobtak egy kedves kis meghívást a poliamór csoporttagok számára.

Szóval látszik, hogy találkoznának is azon túl, hogy pötyögünk a virtuális világban.


Bárcsak Pesten lennék, de nem ott élek!

Ezért nehéz szívvel azt a döntést hoztam, hogy leépítem őket…

Megpróbáltak megnyugtatni. De azt gondolom legyünk reálisak! Én nagyon ritkán tudnék találkozni velük. Talán havonta, vagy még ritkábban…

Nálam sokkal jobbat is találnak, és főképp olyat, aki sokkal közelebb él…

Nehéz dolog ez mert tudom soha vissza nem térő alkalom lett volna ez számomra. Még akkor is ha csak barátkozunk. Hiszem ők elfogadtak, úgy ahogy vagyok…

De nekik egy olyan ember kell, akivel rendszeresen tudnak ide-oda elmenni, közös programokat szervezni. És az nem én vagyok.

Szóval nehéz dolog ez! Rettentő szarul érzem most magam, de úgy érzem ezt kellett tennem…

Vagy mégsem?

Helyesen tettem? Ti mit tettetek volna ?



2021. okt. 3. 07:42
A kérdező szavazást indított:
Jól tettem, hogy lemondtam erről a lehetőségről ? Igen ?
Jól tettem, hogy lemondtam erről a lehetőségről ? Nem ?
23 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Érdekes. Azt hittem a jól tettem lesz többségben… A szavazás mostani állása szerint rosszul tettem, hogy lemondtam erről. Na de miért ?
2021. okt. 3. 08:22
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert saját magadnak állítottál fel korlátokat, ráadásul te eldöntötted nekik mi lenne a jó.

Nem érte volna meg havi egyszer jól érezni magad?

2021. okt. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Sztem rosszúl tetted h lemondtál róla, mert egyszer élünk és ki kell próbálnunk mindent.

Honnan tudod h nem ment volna neked ha meg sem próbáltátok?

Mi veszteni valód van?

Te is érzed h rosszul döntöttél, mert rosszul érzed magad emiatt.

Írj nekik h meggondoltad magad.

Hajrá :)

L

2021. okt. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2 -es talán igazad van, hogy a havi 1 is több mint a semmi. De inkább még most lépek vissza, minthogy még jobban megkedveljem őket és még nehezebb legyen….

Tudom-tudom most sokan mondják majd költözzek pestre…

Egyszer talán majd arra is lesz lehetőségem. De most még nincs. És a közeljövőben nem is lesz



Piszok nehéz ez…

2021. okt. 3. 08:59
 5/13 A kérdező kommentje:

3 -as- igen rosszul érzem magam, de a távolság az távolság….

Bármennyire is szimpatikus a srác/ férfi de komolyan belemennél abba hogy havonta találkozzatok ?

2021. okt. 3. 09:10
 6/13 anonim ***** válasza:

#5

Igen, én belemennék... Sőt már volt is ilyen hogy havonta összejártam egy férfival.

Sztem mindent meglehet oldani ha akarsz vmit.

2021. okt. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen ritka madár vagy te #6 -os! : )

A legtöbb nő ez ebbe nem menne bele, hogy ilyen tudjunk csak találkozni. Szóval becsüllek ezért, igazán!

De had hadd kérdezzem meg! Miért lett vége a kapcsolatomnak? He ezt is kibirta? Nem akarok nagyion vájkálni…

Vagy ha olyan dolog miatt akkor akár írd meg privátban….

2021. okt. 3. 12:44
 8/13 anonim ***** válasza:

Mármint az én kapcsolatomnak? Senki sem mondta h vége lett :D

Csak szimplán így indult.

2021. okt. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ennek igazán szívből örülök! #8 -as Tényleg örülök, hogy még tart ez a kapcsolat. Gondolom, az egyikőtök költözött…

Csakhogy az én esetemben a távolság az távolság. A költözés lehetősége, nem opció…


Nekem is volt távkapcsolatom, több is. (Persze sosem egyszerre)

A lényeg, hogy tudom milyen egy távkapcsolatban lenni.

De azt a leckét is megtanultam, hogy egy távkapcsolatnak sosem lesz jó vége…

2021. okt. 3. 13:33
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem jól tetted, hogy visszaléptél…

Az összes társ meg partner kereső meg a skpe a facebook és hasonló csevegők miatt, szinte már elhisszük, hogy nincsenek már távolságok. Pedig vannak!

Ha rajtam múlna az összes ilyen oldalt kötelezném arra, hogy csak az 50 de maximum 100 km -en belül lévő embereket adja ki a keresésnél találatnak.

Ez alol talán kivételnek a Facebook számítana, hiszen eredetileg az nem egy társkereső…

És persze a skype és annak alternatívái sem.

Én most csak a társ és partnerkeresőkről beszélek!

Lássuk be a távolság nagy úr! És előbb utóbb sírás lesz a vége…

2021. okt. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!