Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok milyen faszverés után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok milyen faszverés után eslő alkalomkor punciba dugni a brét ? Hány perc alatt sültök el első alkalomkor ?

Figyelt kérdés
2021. okt. 4. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mármint milyen gyorsan sültem el mikor elveszítettem a szüzességem? Nem mértem stopperrel, de szerintem megvót' vagy fél óra. Ettől még van amikor hamar elsül az ember, ez egy ilyen "sport" :)
2021. okt. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
35-40 perc megvolt. És hát sokkal másabb ;)
2021. okt. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

KB 3-4 perc alatt elsültem. De olyan keményen és durván dugtam ezalatt a csajt, hogy leszakadt az ágy is.

Rá fél órára kB ment meg egy menet, az 10 percig tartott kB, utána megint fél órára rá megint ment egy menet az talán fél órán tartott.

Utána megint egy menet, de akkor már lelankadtam, épp mikor kérte, hogy tegyem analba.. azóta se engedte egy csaj sem, kérni meg egy sem kérte rajta kívül :(

Az érzés, nagyon jó volt, abba a meleg és szűk punciba bedugni és szexelni... De eléggé el lehet rontani is, ha ragorcsolsz meg agyalsz előtte.

2021. okt. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Bedugod, kettőt löksz rajta és durr,
2021. okt. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem emlékszem. A csajra emlékszem még. Amúgy, szerencsére sosem voltam gyorstüzelő. Arra viszont nagyon is jól emlékszem amikor először láttam puncit a valóságban, az nagyon megfogott és azóta sem ereszt😂, marhára megszerettem a p1nát🤪
2021. okt. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!