Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A korosztályomnak is megfeleln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A korosztályomnak is megfelelne a méretem? 20F

Figyelt kérdés

Az érdekel, hogy a korombeli lányok hogy viszonyulnak a 14/15cm-hez?


Jól tudom használni, kényelmesen vastag is, kreatív vagyok stb, de kíváncsi lennék hogy a fiatalok szerint ezzel a mérettel valóban nem lesz kalandom?



2021. okt. 6. 03:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Kalandod? Alkalmizni bármekkorával lehet, legfeljebb nem lesz ismétlés. A méreted kapcsolatban a nők 90%-ának tökéletes.
2021. okt. 6. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt a 10%-ot mindig kifogom 🤔
2021. okt. 6. 03:22
 3/12 anonim ***** válasza:
30%

Mert az a 10% valójában minimum 60.

És akkor még nagyvonalú voltam.


Nekem 13.5 cm a péniszem és 4 cm vastag (vagy pár milliméterrel vastagabb), eddig 5 nővel szexeltem és mindben harangoztam…

2021. okt. 6. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Ezek a farokméregetők sosem fogynak el. Dehogy fogtad te ki azt a 10%ot, eddig te csak markolásztad. Ellenkező esetben nem kérdeznék hülyeségeket. L.
2021. okt. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
1%

#6. Könnyebb ezt hazudni, mint bevallani, hogy igenis számít a méret, hiszen akkor valami olyasmi alapján kosaraznád ki amiről nem Ő tehet… Vagyis Te lennél a “gonosz”.


Innen ered ez az egész “nem fontos a méret” meg “csak tud használni” szöveg…

Érdekes módon az sosem merül fel, hogy egy nő tudja használni a punciját.


Hát a “tudd használni a farkad” szöveg is pont ekkora hülyeség.

2021. okt. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%

7

Sosem hazudtam, hogy nem számít a méret. Ezt csak a GYK-s kisfarkúak tolják itt, hogy egymást/magukat ámítsák. Számít a méret. Persze, nem tehetsz róla. Így jártál...

2021. okt. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem értem a kérdést, pedig többször elolvastam. Milyen korosztálynak felelne meg/nem felelne meg a korosztályodon kívül? Arra gondolsz, hogy 60 éves nőknek jó lenne?


Egyébként nem volt sok partnerem, de a 80 százaléknak ekkora volt, mint neked. Ti. ez az átlag. (Illetve ennél kisebb, de hiába írom le ezerötszázszor.)

2021. okt. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Ez az átlag méret, ne aggódj, ezen semmi sem múlik.
2021. okt. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#5

Szegény Kérdezőt jól megálaztad, Ember! Hát kinek hiszed magad, Aldo Raine hadnagynak? 🤣

2021. okt. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miert baj az, ha szamit a meret? Mi csak gepek volnank, akiknek barmikor barmilyen farkat be kell fogadnunk? Ha nagy, akkor azt, ha kicsi, akkor azt? Nektek sem mindegy, hogy nagy-e a mell, vagy pici. Nektek sem mindegy, hogy a punci kislanyos, vagy noies. A kisajkak mereterol nem beszelve... Na, akkor mirol beszelunk? :D De komolyan...
2021. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!