Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy olyan lány aki gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan lány aki gyakran váltogatja a fiúkat és egyik sem szereti igazán az nem rossz a lány lelkének?

Figyelt kérdés

Én fiú vagyok de én ettől tuti megőrülnék. Szerintem szinte mindenki az őszinte szeretetet szerelmes keresi, de ez a lány miért nem?

Én már próbálkoztam nála többször is, de mindig olyan idézeteket küld amivel arra céloz hogy neki idő kell, meg hogy én túl jó lennék hozzá.

Olyan cuki lány pedig , nem tudok rajta túllépni :(


Miért jó ez egy lánynak?


2021. okt. 6. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés stílusa alapján fiatal lehetsz.

Egyszerűen vannak ilyen emberek.

Miért öl a sorozatgyilkos? (bocs :D)

Miért jár valaki golfozni?

Miért szereti valaki a Jóbarátokat?

Különbözőek vagyunk, különböznek az igényeink.

Valakinek ez teljesen rendben van, attól, hogy nem érted a lányt, még nem feltétlenül szenved emiatt.

Tény, hogy ez a viselkedés utalhat lelki bajokra, de ennyi infóból ez nem megállapítható.

A te dolgod csak annyi, hogy elfogadd a döntését, és keress más partnert.

2021. okt. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Fiatal tacskó vagy.

A "túl jó vagy te hozzám.." az a "Leggagyibb lerázó szövegek kezdőknek" könyv első oldalán található meg.


Vagy belemarkolsz a tarkóján a tollába, és ha hagyhja magát megkúrod, és elfelejted.

Vagy csak szimplán elfelejted, mert nyomi vagy hozzá.

Ha te lettél volna a helyi szarházi, már meglett volna a csaj, de nem vagy mert te vagy a kedves srác.

Amig ilyen vagy, csak annyira kerülhetsz hozzá közel hogy max neked sírja el hogy megdugták, és eldobták.

Tudod milyen kellemetlen úgy sajnálni valakit hogy közben rohadtul áll a bré? :D :D :D

2021. okt. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Nekem úgy van több éves párkapcsolatom, hogy közben ritkán meg is csalom amikor úgy hozza a helyzet. Hiába 5* az ágyban, nekem nem elég egy. :)
2021. okt. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 Teljes mértékben egyetértek. Amíg ezt csinálod, az lesz belőle, hogy sír a válladon fekve és idézve az előttem levőt "közbe rohadtul áll a bré" :D Tapasztalatból hallottam.
2021. okt. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

+1 a háromnak

Én is ilyen voltam. Emiatt azt a csajt nem tudtam megfektetni, akinél arra is volt példa, hogy az utcán szemezett a sráccal és öt perc múlva már szopta. Nem kamu. Mindenki átment rajta csak én nem XD

Ez van keress hozzád illő lányt.

2021. okt. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
De rossz, de mindig reménykedik az újban, majd csalódik.
2021. okt. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!