Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szüzesség megléte teher...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüzesség megléte teher vagy vonzó?

Figyelt kérdés

2021. okt. 6. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Teher.
2021. okt. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Nekem vonzó.
2021. okt. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Szűzként 20 felett teher.
2021. okt. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Egyik sem. Egy mulandó állapot. 17 évesen veszítettem el, nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget páromat nem zavarta, de nem is vonzotta. Nem én voltam neki az első szűz, tapasztalt volt. Nem görcsöltem rá, pozitív emlék, de sokkal jobbakat szexeltem azóta. Egy bizonyos kor felett 20-25 felé már szerintem hátrány lehet. Én se kezdenék ilyen korú szűzzel.
2021. okt. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Mindkettő lehet. Egyrészt tőled függ, mennyire érzed tehernek vagy erénynek, és milyen befolyással van az életedre. Másrészt a kiszemeltedtől függ, például szexkapcsolatra kevésbé leszel kapós, komoly kapcsolatnal személyiség, kommunikáció készség jobban számít.
2021. okt. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Másoké vonzó, a sajátom teher volt.
2021. okt. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Egy férfi szüzessége átok, aminek elvételét csak a prostik vállalják be bizonyos életkor felett.
2021. okt. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Nekem most így teher, mert úgy érzem így sose jutok el az első szexig, prostihoz meg nem megyek. De ha lenne egy barátnőm, mondjuk 16-17 éves(Nyugalom csak 20 vagyok), aki még szűz, akkor én lennék a világ legboldogabb embere, együtt veszíthetnénk el meg minden.
2021. okt. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Nekem húsz fölött teher volt, szóval a 3-assal értek egyet.


Szerencsére az akkori barátnőm is késői szűz volt, aki már a feleségem és gyerekünk is van, szóval késve, de megoldottam a problémát.


Együtt veszítettük el a szüzességünket. Az első pár évben sokszor éreztem azt, hogy nem tudok ellazulni szex közben, szerencsére már elmúlt az a nehézség is. Szerintem olyan 18-19 évesen kellett volna nemi életet kezdeni a 24 év helyett.

2021. okt. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 évesen még szűz vagyok. Nem találtam sosem olyasvalakit akivel oda-vissza lettek volna romantikus érzések. :/ Mindig csak egyirányú baráti kapcsolatok voltak.
2021. okt. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!