Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mire számítsak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mire számítsak az első szexuális együttlétnél? Mire figyeljek fiúként, nektek milyen volt, mit javasoltok? Lányok tanácsait is szívesen fogadom.

Figyelt kérdés

A párommal már egy ideje együtt vagyunk és úgy néz ki nemsokára arra fog kerülni a sor hogy együtt legyünk úgy is. Egy kicsit “tartok” a dologtól, szeretnék neki örömet okozni.


Ha van javaslatotok arra esetleg hogy miképp tudnám tovább bírni, az is érdekelne.



2021. okt. 7. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Verd ki előtte pár órával.
2021. okt. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, #1 válaszoló, de több kérdést is írtam felül, ha esetleg azokra is válaszolnál megköszönném. Hisz nem csak az utolsó kérdésre adott válaszok érdekelnek :)
2021. okt. 7. 13:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Izgasd fel, legyen hosszú az előjáték, izgasd a punciját vagy a nyelveddel vagy az ujjaddal, legyél behatolásnál óvatos. Figyelj oda rá, a reakcióira.
2021. okt. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem először csak pettingeljetek, az is lehet elég változatos. Lehet szép fokozatosan is haladni, nem csak "beteszem és kibekibekibe"

Előszőr kézzel, aztán szájjal, aztán hogy egyszerre tudjátok csinálni egymásnak, közben ellehet mondani mi tetszik és mi nem. És ha már ismeritek egymás testét jöhet a sex. Nemtudom ki hogy volt vele de nekem ez a felfedezős rész volt a kedvencem.

2021. okt. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ő is szűz, vagy hány pasival szexelt már?
2021. okt. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!