Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lazítsak az első szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lazítsak az első szex előtt?

Figyelt kérdés

Szóval egy ideje együtt vagyok a barátommal, és hát most hétvégén mostmar jó lenne lefeküdni...

Viszont szűz vagyok, és nem tudom hogy tudjak ellazulni úgy, hogy a lehető legkevésbé fájon...


Fáj egyebkent? Mennyire elviselhető? Mihez lehet hasonlítani?


2021. okt. 8. 06:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sajnos nem lehet előre megjósolni hogy fog-e fájni vagy sem. A lényeg hogy nem kell kapkodni, húzzátok az előjátékot, amíg csak lehet. Izgassátok fel egymást rendesen és ne parázz rá nagyon a dologra.
2021. okt. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinél más. Nekem nem fájt. Furcsa feszítő érzés volt csak . De hamar elmúlt és elkezdtem élvezni. Nekem picit vérzett is de csak mint mikor elvágod az ujjad. Gondolom a szűz hártya ahogy átszakadt.
2021. okt. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha kivánod és érzed hogy már nagyon hiányzik akkor nem igen fáj.

Nem fáj közel se annyira mint egy foghúzás és azon is túl van az ember mert akarja.

De úgy ne feküdj le hogy mert divat ez , hanem csak akkor ha nagyon bizsereg a már és úgy érzed hogy nagyon kell az neked.

2021. okt. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!