Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány lánnyal kell lenni ahogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány lánnyal kell lenni ahogy hogy kiélje magát az ember?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok nagy csajozó, eddig 3 kalandom volt csak. Barátnőm viszont még sosem volt sajnos. Úgy érzem ha sosem lett volna kalandom és csak egy lány lenne végig az életemben nem bántam volna, sőt. De nem tudom hogy később is így gondolnám e.

Szóval ha volt már 3 kalandom attól még lehet később kíváncsi leszek milyen más lánnyal?


2021. okt. 8. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

most akkor matekozzunk


ha mondjuk van 100 csaj akit megdugtál, de minddel 5 perces menet volt és kb semmi tartalmas szex, akkor abban szerinted van "kiélés"?


és ha van 1 partner akivel évekig szexeltek, minden vágyat megéltek, még olyanokat is amikre nem is gondolnál most


a kettő közül szerinted melyik mondható valódi kiélésnek?

2021. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Nincs megszabva sehol egy szám erre.

Van, aki egész életében vágyik a kalandra, és van, aki egyáltalán nem vágyik az örökös hódításra.

Ha úgy érzed elég volt a csajozásból, és vágysz a nyugalmas, boldog életre, akkor állapodj meg. Ha félsz attól, hogy nem lennél boldog egy állandó kapcsolatban, akkor ne hitegess senkit, inkább maradj a “húspiacon”.

2021. okt. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem számtól hanem személyiségtől függ. Van aki örök vadász marad és 2-300 után sem "áll le", más pedig megtalálja x.-re az igazit és nem fog mellette másra vágyni. Ha a kétségek benned vannak "nem éltem még ki magam, mi lesz ha hiányozni fog idegen nőkkel a szex" akkor nem vagy szerelmes a párodba.
2021. okt. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
110
2021. okt. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!