Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, összejönnétek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek olyan pasival aki engedi, hogy szexeljetek akivel csak akartok? Míg ő teljesen hűséges marad.

Figyelt kérdés

2021. okt. 9. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Igen, de nem lépnék félre ha szeretem.
2021. okt. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Ha izgatja hogy csal9m akkor biztos hogy nem. Az ilyen selejtes.

Egyébként meg nincs megtiltva hogy ne lépjek félre. Nem azért nem teszem mert megtiltották vagy mert nem illik vagy tilos.

2021. okt. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Soha az életben
2021. okt. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Miért teszed fel mindennap ugyanezt a kérdést?
2021. okt. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Nem, megkérném, hogy menj el pszichoterapeutához, aki segít neki feltárni és feldolgozni azt a traumát, amit az okozott, hogy az anyja elhagyta és/vagy leszarta, aminek következménye a fétise.

Olyannal jönnék, illetve jöttem össze, akivel kölcsönösen szeretjük, tiszteljük egymást, és a szexualitást a szeretetkapcsolatunkban éljük ki, egymással.

2021. okt. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Egy kapcsolat nem így működik.
2021. okt. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha ilyen simán átenged másnak, akkor nem vagyok neki fontos.

Akkor inkább vagyok egyedül és úgy fekszek le más férfiakkal. Egy egészséges kapcsolat nem ilyen.

2021. okt. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!