Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik a prostizás lehetséges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a prostizás lehetséges előnyei és hátrányai?

Figyelt kérdés
Előny szerintem, hogy elég sok mindent kipróbálhatsz, amire otthon esetleg nincs lehetőség. Az viszont hátrány, hogy önzőbb lehetsz, csak a saját élvezeted kezd érdekelni, sérülhet a nőképed is.

2021. okt. 9. 14:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Ebből nekem úgy tűnik mintha te még sosem lettél volna prostinál. De javaslom menj el és választ kapsz mindenre.
2021. okt. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

1. Sok nő nem fog utánuk hozzád nyúlni.

2. Nemibetegség

3. Szórod a pénzt, ami természetesen egy kapcsolatban is szóródna de érte ott minőségi élményben van részed, pl. egy meghitt vacsorában vagy közös mozizás, közös vidámpark, stb, míg a prostizást egy pillanatnyi orgazmusért teszed.

4. Kevésbé leszel ösztönözve a társkeresésre

5. Lelkileg továbbra se lesz társad, nem lesz kivel megoszd az életed vagy bánatod.

2021. okt. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%

Manapság?

az utóbbi pár évben, és egyre inkább másról nem szól csak add oda a sok sok pénzt és ha lehet húzz is el egyből a francba, ha szolgáltatni kell akkor meg vannak sértve, úgy is viselkednek.

2021. okt. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Te betennéd a farkad valakibe, akiben aznap már 8-an jártak? Nyilván gumival, de az meg annyit elvesz az élvezetből, hogy nem fizetnék érte 20 ezret.
2021. okt. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Én pont azon goldolkodom, hogy kipróbálom, mert nem tudom összehozni, hogy nővel legyek. De pont azoktól tartok, amiket a 2-es írt.
2021. okt. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Elöny: Akkor jutsz puncihoz amikor csak akarsz. Olyant tudsz választani aki kinézetre és vállalásra is megfelel neked.

Hátrány: Pénzbe (nem is kevés!!) kerül.

2021. okt. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%

5-ös:

Az biztos, hogy sok nőnél utána nem lenne esélyed.

2021. okt. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
#7 mert te azzal indítod a randit, hogy anno prostiztál? Nyilván soha nem tudja meg senki, ha nem beszélsz róla. Ezt leszámítva a többi pontban igaza van a 2esnek.
2021. okt. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%

8-as:

Nem tudom te hogy vagy vele, de én szeretem megbeszélni a partnereimmel, hogy milyen szexuális életük volt előttem. És jobban értékelek egy szűz harmincévest mint egy "tapasztalt" de prostizott bárhány évest.

2021. okt. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
#9 te tényleg azt hiszed, hogy létezik pasi a Földön, aki elmondná, hogy prostizott előtted? Ne legyél ennyire naív. A férfiak részéről meg hülyeség lenne ilyet megosztani, nem is fogja senki.
2021. okt. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!