Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! A talpaitok, lábfejeitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! A talpaitok, lábfejeitek mennyire tabu?

Figyelt kérdés

Van, aki nem csak nagy nyűg árán engedi, hanem kifejezetten élvezi, ha foglalkozik vele a pasas?


Életkort vagy minimum egy zeneszámot, ami akkor ment, amikor kibújtatok anyuból.


2021. okt. 9. 16:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Hát én nagyon keveset tudok erről a témáról, de ha a foglalkozás az, hogy megsimogatják, megmasszírozzák a lábfejem, abban nagyon benne lennék. Viszont másban nem.

48N

2021. okt. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Lábujj szopogatás, talp nyalás, szaglás, simi, masszírozás, arcba temetés, farok verés.
2021. okt. 9. 16:56
 3/20 anonim ***** válasza:
59%
nagyon tabu
2021. okt. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%
A hátamon feláll a szőr ha a lábfejemhez érnek.
2021. okt. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Büdös?
2021. okt. 9. 17:00
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Néha belefér a simogaatása,masszírozása.De amit a #2 hozzászólasban írtál az nagyon nem fér bele,tabu.
2021. okt. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%

A párommal jó ideje együtt voltunk, amikor szex közben egyszer a talpamat a szájához húzta és adott néhány puszit a talpamra.

Kifejezetten izgató volt. Tovább sosem ment, de azt mondta, hogy a lábamat is ugyanúgy szereti, mint az összes többi testrészemet.


Mondjuk ha 1 napja nem mostam volna lábat, akkor biztos nem engedtem volna. Ha tiszta és frissen mosott, akkor oké, de ne legyen ilyen "büdös lábra" izgulós, mert az már nem fér bele.

2021. okt. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
44%

8.-ra.


Na igen, itt a lényeg. A legtöbb nő igénytelen, és nem ápolja eléggé a lábait sajnos.


Pl. itt ez a finomság: [link]


És még ő is ... :( [link]

2021. okt. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%

A párom rendszeresen simogatja, puszilgatja a lábam szex közben. Főleg ha a nyakában van:) kifejezetten izgató nekem is és neki is

30N

2021. okt. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%

8-as vagyok.

Néha látok nőket nyáron, szandálban, akiknek a lába, sarka száraz, repedezett. Blöe, iszonyat undi :D

Szóval mindig odafigyelek, hogy ápolt legyen a lábfejem. És nem a párom kedvéért, hanem magam miatt.

36N

2021. okt. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!