Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm nem nagyon tudja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem nagyon tudja elfogadni, hogy szürke aszexuális vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hogy tudnám ezt elfogadtatni vele? Vagy vegyem magam rá a szexre, annak ellenére, hogy nem kívánom?

2021. okt. 10. 20:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2021. okt. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem kaptam ott értelemes válasz, gondoltam, kiírom mégegyszer, hátha idiótákon kívűl mások is látják.
2021. okt. 10. 20:51
 3/15 anonim ***** válasza:
32%
Majd keres olyat aki rendesen megkúrja es megoldódik a problémád.
2021. okt. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon eltérnek az igények, az sehova nem vezet.

Egyikőtök "megerőszakolása" se jó.

2021. okt. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok rá választ..de érdekelne pontosan hogy állsz hozzá, cseppet se kívánod őt? sose érdekel a szex.. önmagad fogdosása stb?
2021. okt. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Mit jelent az, hogy SZÜRKE aszexuális? Magát az aszexuális kifejezést ismerem, de a szürke jelzőt még nem hallottam.

Köszi az infót.

26/F

2021. okt. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#5-ös hetente néhányszor indulok be szexuálisan, de akkor sem nagyon. Van reggeli merevedésem, feláll rá, de nem érzek késztetést arra, hogy szexeljek. Egyszerűen valamiért inkább szívesebben beszélgetnék, sétálnék vagy ölelkeznék vele szex helyett.
2021. okt. 10. 21:22
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ennyire fontos neked ez a lány, akkor próbáld megbeszélni vele azt, hogy te ezt nem tudod megadni neki, mással intézze el a szexet, de legyetek együtt, mert smúgy szereted és összepasszoltok.

Igazából ha aszex vagy, akkor 2 lehetőséged van: vagy elfogadod, hogy mástól nem várhatod el, hogy lemondjon a szexről örökre ezért nyitott kapcsolatban élhetsz majd VAGY keresel egy aszex nőt és boldogan éltek míg meg nem haltok.

A lényeg, hogy nem várhatod el a párodtól azt, hogy sose szexeljen ezentúl. Azt persze igen, hogy fogadja el a helyzetet ha veled akar maradni. De ne feledd, hogy az elfogadás nem azt jelenti, hogy belemegy a szexmentes életbe

2021. okt. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hetente néhányszor?? Az már nem kellene, hogy baj legyen.
2021. okt. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%

Akkor legyél színes aszex :D


A viccet félretéve nem tudod ráerőltetni az akaratodat ha ő nem aszex.

2 opció van:


1.Megengeded neki h melletted mással élje ki a vágyait.. (akár nézheted is őket közben)

2.Szakítasz vele,h te is és ő is megtalálja a hozzáillő személyt.

2021. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!