Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van értelme annak hogy vastaga...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme annak hogy vastagabb vagy vékonyabb a gumi ?

Figyelt kérdés
Én mind a kettőnél nagyjából ugyan azt érzem.

2021. okt. 10. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A mai gumik mind jók. Én se érzek különbséget.

De azt sem értem hogy kis mérte nagy méret mèrt van. A legkisebb se szorít túlzottan és a legagyobb sem csúszik le.

2021. okt. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gondolom van akinek a nagyobb mérete van annak az átlag jobban szorítja
2021. okt. 10. 22:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs.

Most már egyik sem olyan nagyon vastag

2021. okt. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy a különbség
2021. okt. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A nőknek mindegy, semmit sem éreznek belőle. Pasiként... talán-talán egy 5%-nyival jobb az ultraextra thin és társai, de szerintem (magánvélemény) nem annyival mint amennyivel drágább. Az extra vastagnak van értelme inkább - kisebb a szakadás kockázata.
2021. okt. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
az biztonsági szempontból van. nagyobb az esélye hogy lecsuszik, vagy kiszakad ha nem a saját méretedben vagy. de persze rossz méretben se túl gyakori. de fő a biztonság
2021. okt. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én amikor kipróbáltam az extra safe-et, sokkal tovább bírtam. Szerintem a vastagság tompít az érzésen.
2021. okt. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Prostizol?
2021. okt. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs. Ugyanolyan idegesítő mind. F
2021. okt. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

8 ha tőlem kérdezed nem nem prostizok :D

Szerintem is idegesítő a gumi de azért inkabb használom mindig... csak nemértem az extra vékony erzés számomra nem tűnik jobbnak vagy tőbbnek. Amúgy van olyan gumi ami bordázott nah azt nemtudom hogy csajoknak jobb e.

2021. okt. 11. 17:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!