Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy szeméremajkakkal rendelke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szeméremajkakkal rendelkező hölgyek, melyik változatnak örültök inkább egy olyan férfi részéről aki imádja a nagyobb kisajkakat?

Figyelt kérdés

1. Ha a férfi úgy tesz mint ha észre sem venné, hogy nagyobbacska


2. Ha a férfinek tetszik, hogy nagy ezt ki is mutatja, imádja, kényezteti stb?



#kisajkak #Gyönyörű punci
2021. okt. 11. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést, ez a két variácio egyszerre is előfordulhat. Attól hogy nem ad neki hangot hogy milyen nagy attól még kényeztetheti. Az meg alap dolog hogy kielégít, kölcsönösen nyilván, nem extra dolog.
2021. okt. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van aki azt szereti ha "nem vesznek" tudomást a különkeges adottsagairól
2021. okt. 11. 11:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvalóan mindenki annak örül jobban ha a partnere azt jelzi hogy nemcsak elfogadja, de egyenesen imádja azt amilyen.

Ugyanakkor ez a tulajdonság az ami már csak akkor derül ki amikor a szimpátia, bizalom, vágy már megvan ahhoz hogy az ágyban legyenek. Ha előtte egy pasi ezt felveti, rákérdez akkor kioffolják mert nem szeretik a nők ha egy szál p.nának nézik őket.

2021. okt. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Nekem eddig három partnerem volt, egy több éves kapcsolat meg két barátság extrákkal. Első két férfi nem mondott rá se negatívat se pozitívat.

A harmadik férfi akivel voltam, ő imádta hogy olyan amilyen, és hatalmas lelkesedéssel és kedvességgel bánt velem, ki is hangsúlyozta többször mennyire tetszik neki. Nagyon jól esett, és éreztem hogy a kommunikációja által kevésbé szorongok emiatt, noha amúgy nagyon frusztrált mindig is hogy úgy néz ki ahogy. Szóval egyértelműen az a jó ha lekommunikaljak a felek ezt.

2021. okt. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

A barátnőmnek is hatalmas kisajkai vannak és azért nem szeretem, mert állandóan feláll a szerszámom, ha a kilógó kisajkaira gondolok. 😂


Imádom a salátás pinát, minden szex előtt kinyalom, hihetetlenül izgató, hogy egy olyan pinát nyalhatok.

2021. okt. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Én is szeretnék egyszer egy ilyen lánnyal találkozni, de sajnos eddig még nem sikerült találni egyet sem!
2021. okt. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6


Azért, a lányok többségének inkább babapuncija vagy olyan „átlagos” puncija van, sokkal ritkább a salátás.

Ez az én és a barátaim tapasztalata. Lefeküdtem már pár lánnyal és alig volt 1-2, akiknek nagyobb, kilógó kisajkai voltak.

Kb. 30-40 lányból olyan 5-6 mindösszesen.


5-ös voltam.

2021. okt. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Tetszene ha kimutatná
2021. okt. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az erdekelne, az 5öst miért offoltatok? Vulgarissn ugyan, de tisztelettel beszélt a SZENT KEHELY😁 neki tetsző kissjkairól a kerdésre valaszolva, a barátnőjére vonatkoztatva. Ok, nem lany, de nem bantott meg senkit, a nagy ajkú lanyok mellett voksolt.
2023. jan. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!