Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar a legtöbb pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a legtöbb pasi alkalmi szexnél, a lassú, ölelkezős, romantikus szexet?

Figyelt kérdés
Nagyon sok szinte már bújni kezdett. Holott nem vagyok a barátnőjük, nem randizgatok velük. De a legtöbb szinte erre vágyik. Mitől alakul ez ki? Vagy más szándékaik voltak?
2021. okt. 11. 20:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Én ezt nem tapasztaltam, bár nem is volt sok egyéjszakásom. 18L
2021. okt. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Mert azok a férfiak érzelgősek. Vagyunk egy páran, akik szeretnek odabújni a nőhöz. Ettől még nem biztos, hogy más szándékai vannak; egyszerűen csak így (lehet) teljes az együttlét számukra.
2021. okt. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát én sok esetben tapasztaltam ezt sajnos. És ezt nem tudom nekik viszonozni. Meg nem is szeretem. De lehet túl kedves vagyok és igazából mást is vàrtak
2021. okt. 11. 20:57
 4/16 A kérdező kommentje:
De semmi jelét nem adják az érzelgősségnek. Ráadásul sok esetben ki jelentettem, hogy nem szeretem a csókolozást, ölelkezést ilyenkor. Nekem azok egy kapcsolatban férnek bele.
2021. okt. 11. 20:59
 5/16 anonim ***** válasza:

Mit jelent az alkalmi szex? 1 alkalom és ennyi? Vagy csak azért mentél el vele, mert neked a szex kell?

Férfiként azt mondom, hogy úgy mint a nőknek, nekünk is kellenek ingerek. Egy női érintés már keltenek ingereket az emberben és a szex is könnyebben megy.

De az alkalmi szót definiálni kellene ebben az esetben.

2021. okt. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Egy vagy több alkalmas szex. Komolyat nem keresek egy ideje. De látszik rosszul fogalmaztam, mert most mindenféle pasi szexpartnernek akar.
2021. okt. 11. 21:19
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok. Így már értem. Véleményem szerint, ebben az esetben is lehet a szex minőségét úgy emelni, hogy közben van simogatás, ölelkezés, csókolozás, stb. Ha ezek nincsenek, akkor kényegében odamész, szétteszed a lábad, megdugnak és elmész haza. Szerintem, a férfiak azért szeretnének többet is, ezért vágynak a felsorol dolgokra.

Én biztos szeretném ezeket, mert a szex úgy élvezetesebb, még ha alkalmi is.

2021. okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%
Kitalálom. Szénné szopatott egy férfi és most jön a feminista hozzáállás, hogy kihasználod a faszikat csak szexre. Unalmas. Nőjj fel ember, vállald a felelősséget és kefélj komoly kapcsolatban. Akkor megszűnnek ezek a gondjaid te csövesbánat.
2021. okt. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mert jó.

Azért mert dugás,sex után még vágyok egy kis gyengédsére.

Ha csak lélektelenül baxun az más,akkor nem is maradok utána.

2021. okt. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as! Nem okoztak traumàt a férfiak, de túl sokáig voltam egy kapcsolatban és nem éltem ki magam szexuálisan. Szerintem nem tartozok szám adással senkinek se, hogy miért nem akarok komolyat. Ha egy pasi akar az tök normális, de ha egy nő akkor egy hányadék? Nehogy már a pasikat kelljen félteni h ki használom őket. Előre meg van nekik minden mondva. Nincs zsákbamacska. De nekem a csók, ölelkezés kapcsolatba való. Nem barátnő pótlék vagyok.


Jah és szurkáljon csak meg téged egy jó gyomorrontás kis himsovinisztám

2021. okt. 11. 22:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!