Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » (heteró) Férfiak! Ti szexelnét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(heteró) Férfiak! Ti szexelnétek olyan nővel akinek akkora klitorisza van, hogy már úgy néz ki mintha pénisze lenne?

Figyelt kérdés

Olyan óriás klitorisza van, hogy első ránézésre péniszre hasonlít. Így bevállalnátok?


Illetve írhatnak nők is, akiknek óriás klitoriszuk van, hogy milyen tapasztalataik voltak az ellenkező neműekkel.



2021. okt. 12. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lattam meg ilyet, de a valaszom igen
2021. okt. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen lány az életemben. Nekem nem ment vele a szex.
2021. okt. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Igen, de attól függ mekkora az a hatalmas. Ha 3-4-5 cm-re kiáll minden további nélkül még izgatna is a gondolata hogy mekkora csikló. Ha 10-15 cm-re és hosszúkás pénisz kinézete van... hát izé... ott már nem biztos.
2021. okt. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A klitorisznak is lehet ezer féle alakja, ugyan úgy ahogy a kisajkaknak is. Tehát van kisebb is nagyobb is, olyan amit takar teljesen a csuklya és olyan is ami kikandikál alóla. Ez tök természetes, aki ezen problemazik az nem százas. :D Persze vannak egyéni preferenciák, de ez pont olyan dolog amiről nem tehet a nő ha anatomiailag ilyen a felépítése. Az enyém is hasonló, soha nem volt még rá panasz, na meg ez van, ezt dobta a gép. Akinek ennyi miatt ne kellenék, azt jobb is elkerülni.
2021. okt. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer voltam olyannal, akinek akkora volt, mint egy kisebb makk. Nekem tetszett, orálnál könnyen ki lehetett készíteni a csajt :)

Nekem bejön azóta is, szívesen megismernék egy hasonló adottságú hölgyeményt.

30F

2021. okt. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon tetszene
2021. okt. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A kedvenc részem a csikló és nem zavar ha nagy sőt még tetszik is 😁
2021. okt. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
4! Azt hiszem, inkább rengeteg jelentkezö lenne nálad az adottságod miatt. Érdekes és izgato!!!
2021. okt. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze. Ez nem akadály, inkább előny - mert nekem nagyon bejönne.
2021. okt. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Nagyon tetszene.
2021. nov. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!