Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek nem ironikus,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem ironikus, hogy pont egy ilyen nőnek nincs szexuális élete?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom panaszkodni a férfiakat, hogy a legtöbb nő nem túl aktív az ágyban, nem tud jól orálozni, alacsony a libidója stb. Barátnőknél is ezt látom (szoktunk beszélni ilyen témákról), hogy nem túl nyitottak vagy bevállalósak, elég visszafogottak szexben, sőt van aki sosem veszi szájba. A volt partnereim is mondták, hogy ritkán találkoznak hozzám hasonló nővel. Szóval alappal gondolhatom, hogy ez lehet az átlag, ritka az olyan nő, aki valóban bevállalós, szenvedélyes, kezdeményező és ügyes is. Nos én pont ilyennek tartom magam. Viszont ironikusnak tartom, hogy pont egy ilyen nőnek nincs szexuális élete. Míg mások gyakran és könnyen találnak partnert, én azt látom, hogy egyszerűen nem tudnak megfelelni nekem a férfiak, akikkel találkozom. Nincsenek magas elvárásaim, de a minimumot se tudják megugrani, emiatt sajnos nem is tudok szexelni sem és megélni a vágyaim, pedig pont én lennék az, aki úgy érzem, hogy valódi, nagyon intenzív élményeket tudnék megélni (ha lenne megfelelő partner).

Kíváncsi lennék, hogy vannak-e itt ilyen nők rajtam kívül vagy esetleg ilyen férfiak és nekik milyen tapasztalataik vannak.

Na meg arra is, hogy mondjuk a férfiak milyen gyakran futnak bele ilyen nőbe.

(ne privátban, hanem itt válaszoljatok kérlek)


2021. okt. 12. 13:20
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
87%

Hasonlóan vagyok, mint Te. Imádom a szexet, ha minőségi. Bevállalós vagyok, kíváncsi, és szeretnék sok mindent kipróbálni addig amíg fiatal vagyok, de partnert baromi nehezen találok 😕

30N

2021. okt. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
34%
A senki sem felel meg, valószínűleg a toronyban van a hiba.
2021. okt. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:

#1:Nagyon különcnek érzem magam, meg nem értettnek. Persze minden pasi azzal jön, hogy jaj egy csinos nőnek könnyű partnert találni, de közben meg nagyon nem. Főleg ha szexuális kultúra és érzelmi intelligencia szinten az átlag felett van.

Kicsit úgy érzem, hogy meg kell szoknom hogy nincs szex az életemben, de nehéz ezt elfogadnom, mert közben tudom, hogy milyen emberfeletti lehetne a megfelelő prtnerrel és ezt a vágyat nehéz kiölni

2021. okt. 12. 13:28
 4/54 anonim ***** válasza:
89%

Kit izgat hogy túl nagyok az elvárásaid és ezért pókhálós vagy odalennt?


Ha tinderen 5000 férfiből egy se jó neked akkor az nem a mi hibánk.

2021. okt. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
61%
Az a partner aki neked megfelelő lenne valószínűleg rád sem néz nemhogy qrjon veled.
2021. okt. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
A #2-höz hasonló frusztrált pasik válaszaira nem vagyok vevő. Kérem, hogy csak normális, kérdéseimhez kapcsolódó válaszokat írjatok. Csak semmi negativitás☮️
2021. okt. 12. 13:31
 7/54 A kérdező kommentje:
*2,4,5-höz hasonló :)
2021. okt. 12. 13:31
 8/54 anonim ***** válasza:
81%
Igen, te annyire különleges vagy, hogy neked aztán nem felel meg bárki, sőt inkább senki. Biztos lesz pár hölgytársad, aki majd megveregeti a vállad, hogy igen a csúnya világ szúrt ki veled, meg adja alád a lovat az önsajnálatban. A valóság viszont az, hogy ha 80 éves korodig várod s szőke herceget, aki mégsem jön, arról csakis te tehetsz.
2021. okt. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
73%
Porosodj lennt továbbra is.
2021. okt. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
96%
miben érzed magad különcnek? milyen vágyaid, igényeid vannak amit nem tudnak a férfiak teljesíteni?
2021. okt. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!