Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen gyakori az aszexualítás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakori az aszexualítás?

Figyelt kérdés

2021. okt. 12. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem rendkívül ritka. Ritkább lehet, mint a homoszexualitás.
2021. okt. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb az emberiség 1-2%-a.
2021. okt. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Sztem annyira nem ritka csak sokan nem tudnak róla. Pl én is kb 1 éve tudom h az vagyok. Előtte voltak kapcsolataim. Szexeltem is. De sosem izgatott.

Csak nem tudtam mi nem oké. Tiniként azthittem h nagyon konzervatív ertekrendű vagyok és azért nem izgat. Utánna meg fogalmam nem volt.


A lányok tetszettek mindig. De ha meglátok egy szépet nem az a gondolatom h de meg... Tetszik arcra, szivesen megpuszilnám, elvinném jó helyekre sétálni. Szal a romantika nagyon vonz. És szeretem is. De a szex... Tiszta kifogásgyáros voltam h most miért nincs kedvem stb, meg nem is kezdemenyeztem. Persze ez se jó, mert volt h azthitte aktuális párom h nem tetszik nekem. Én meg: " de hidd el nagyon szép vagy és tetszel. Csak... nem tudom..." ez volt a válaszom. És most már tudom a mondat végét "Csak... aszexuális vagyok".


Páromért most is megtenném, de nem szeretem a szexet.

2021. okt. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ritka, de pontos számadatokat aligha fog tudni itt bárki mondani neked
2021. okt. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2% körüli a "fizikai" 2-6% körüli a részleges mentális. Korcsoportonként is szóródik.
2021. okt. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet tudni, az biztos hogy ritka. De az is biztos, hogy van köztük aki csak azt hiszi hogy az, egy részüknek simán hormonzavara is lehet, mert nem hinném hogy ezzel mindenki orvoshoz jár, a legtöbben szerintem csak elfogadják, hogy jó akkor én aszex vagyok.
2021. okt. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az vagyok.
2021. okt. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Én leveleztem egy olyan lánnyal, aki ezt írta magáról, és ráadásul férjet keresett Angliában élve. De nem válaszolt arra, hogy a férjének a szexuális igényeit hogyan képzeli kielégíteni. ( 3ik féllel?) .
2021. okt. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztam ilyen nővel, aki ráadásul pszichológián tanul.
2021. okt. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!