Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Zavaró ha a pasinak nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró ha a pasinak nincs hangja szex közben?

Figyelt kérdés
Te mennyire vagy hangos?
2021. okt. 12. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyon
2021. okt. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagyok hangos, de nagyon halk sem. F
2021. okt. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Nekem kifejezetten ez az izgatóbb. Amikor a pasinak nincs hanjga szex közben, de ahogy egyre közelebb kerül az orgazmushoz, akkor a légzése az, ami meg változik. Attól el tudok menni, ha csak meghallom, hogy a levegő az élvező pasi torkán akad.
2021. okt. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akár van, akár nincs jöjjön belülről, megjátszás nélkül. Az zavaró ha valaki rájátszik.
2021. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Háát igen
2021. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Csicuki ***** válasza:
100%
Nem mondom hogy zavaró de ha ad ki hangot az pluszt ad hozzá.
2021. okt. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz, mint a 3-as. Számomra nagyon izgató ha eleinte inkább halk, majd hallom ahogy sóhajtozik meg egyre inkább kapkodja a levegőt.
2021. okt. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna ha a ki be rakáson és az ágy nyikorgáson kivül nincs hang. Nem kell ordítani de legalább a fülemnék halljam a hangját. Én attól alapból be gerjedek ha egy jó mély férfihang kélyesen nyög
2021. okt. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Zavaró a síri csend lenne, de olyan meg úgysincs. A levegővételén hallatszik, hogy élvezi, már ez is izgató. Ha csak ennyi, nem baj. Nem egyformák ők sem, ahogy mi nők sem. Adja önmagát, a kedvemért nem kell nyögést színleli. Persze ha jön, jöjjön csak, mert zene füleimnek. 😊
2021. okt. 13. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem zavar, ha nincs hang. Persze elfogadom, de lelomboz, sokkal jobban élvezem a szexet és jobban felizgulok, ha nyög a férfi vagy erőteljesen, hangosan veszi a levegőt.
2021. okt. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!