Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szubmisszív srácok, egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubmisszív srácok, egy domina úrnő parancsára elmennétek az X-Faktorba ország világ előtt lejáratni magatokat valami nagyon gáz produkcióval?

Figyelt kérdés

Tegyük félre hogy ez egy anonim oldal, és bárki bármit mondhat, gondoljatok bele, őszintén... megtennétek? Ha igen miért, ha nem, miért nem?


Mi az a jutalom, vagy mi az a büntetéstől való félelem, aminek a hatására bevállalnátok egy ilyen megalázó helyzetet?



2021. okt. 12. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez szerintem nem így működik.
2021. okt. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem szeretek szerepelni, a tömeget sem igazán bírom. Az ilyen szereplős dolgokat inkább kerülöm
2021. okt. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. S azt ugye vágod, hogy ennél sokkal több a lúzer szereplő, ezeket úgy válogatják be a műsorba? A tizedét sem látod a nevetséges jelölteknek. Ez nem tehetségkutató, hanem egy showműsor.
2021. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Igen
2021. okt. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben a bdsm-et főleg az ágyban élik meg, ez picit messzebb van attól.
2021. okt. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
en bevallaltam a net-en..egesz alaku meztelen kepemmel,hogy megalazhato vagyok
2023. jan. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!