Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy rengeteg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy rengeteg kérdés van a 2F+1N felállásról, a 2N+1F-ről pedig sokkal kevesebb?

Figyelt kérdés
Ha hármasszex, akkor nekem férfiként teljesen egyértelmű, hogy ez csak 2 nő + 1 férfi (azaz én) felállásban történhetne. Ehhez képest tele van az oldal a 2 férfi + 1 nő témájú kérdésekkel, amit többnyire férfiak írnak ki, a férfi + két nős téma pedig szinte fel se merül. Ennyire sok lenne a férfiak között a biszex, vagy miért ez a felfokozott érdeklődés ez iránt a téma iránt?

#ménage à trois
2021. okt. 13. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
nekem nőként pedig csak 2 férfi 1 nő jöhet számításba
2021. okt. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Mert az jobb.
2021. okt. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Mindkettő lehet jó mindenkinek. De lássuk be. + csajt találni lehetetlen kb. Nekünk is ismeretségi körből jött össze. Szerintem ezért gyakoribb a 2F 1L
2021. okt. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3-as, én az életben nem állnék neki hármasozni egy másik csávóval olyan alapon, hogy csajt sajna nem találunk, hát akkor jöjjön egy faszi. Akinek ez eleve megfordul a fejében, abban szerintem alapból van valami biszex beütés. Én éppen úgy nem tennék soha ilyet, mint ahogy férfival sem jönnék össze csak azért, mert pont nem találok barátnőt.


1-es, a kérdés arra vonatkozott, hogy a férfiak miért vannak erre ennyire rágerjedve. Az nyilvánvaló, hogy egy heteró nő az férfiakkal akar lenni.

2021. okt. 13. 15:53
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Oké de nem muszáj a pasihoz nyúlnod. Lehettek ott a hölgy örömére is.
2021. okt. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

Kedves kérdező,


2 baromi egyszerű oka van ennek:


1. Solo pasit a legkönnyebb találni, ott is kedvedre válogathatsz kb, izmos legyen, nagy fasza, stb stb így kb megerőltetés nélkül akad majd partner.

2. Ha belegondolsz 2 pasi könnyebben tud fókuszálni és kielégíteni egy lányt mint, hogy 2 lányra figyelj egyedül, az max akkor jó ha erősen bi hajlamúak, és inkább egymással akarnak élvezni, te csak egy kis fűszer lennél, hogy dugod épp valamelyiket.


Nos emiatt van az, hogy jobb az érdeklődés erre, viszont az kijelenteném azok akik csak az egyik vagy csak a másik felállást akarják, azok önzőek.


Ha már megvan engedve pl a 2 pasi 1 lány akkor kötelességed neked is engedni a 2 lány 1 pasi felállást, ha nem akkor az teljesen kiábrándító és dühítő tud lenni néhány kapcsolatban, mert nem mindenki csak az egyoldalú élvezetet szereti, sőt... sokan nem.

Tehát ha a párod az ellentétét is feldobja mint labda, akkor ne pislogjon senki.

2021. okt. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

5-ös, nekem kb. annyira vonzó a gondolat, hogy ott legyen egy másik pasi is az ágyban velem meg a nőmmel, mint hogy egy ló legyen ott. Nem és kész.


De természetesen azt gond nélkül el tudom fogadni, ha a nőm azt mondja, hogy ő meg ugyanemiatt egy másik csajt nem szeretne. Ez esetben nem hármasozunk.

2021. okt. 13. 16:08
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Aha tehát te kapj egy másik puncit, de ha nő unja a te farkadat és szeretne még egyet az tilos. Elég himsoviniszta lehetsz akkor. Azért ritka az h 2 nő legyen mert akkor ott előnyösebb ha mindkettő leszbikus. Hiszen egy pasi nem tud 2 nőt dugni egyszerre.
2021. okt. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Amìg dugod az egyik nőt, mit csinàljon a màsik, olvasgasson közben?
2021. okt. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
Elsonek nekunk is 2 f 1n felallas volt tobb honapig majd kb 2 evnyi kereses utan talaltunk egy szinpatikuspartaki a parcseresben is benne volt igy neha szoktunk hármasozni is es eddig vagy engem vagy a masik ferfit hagytak ki es utana huztak a csajok a kimaradt agyat … persze a vegere mindig egy jo kamaty lett belole
2021. okt. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!