Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van ra esely hogy nem mozdul ram?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ra esely hogy nem mozdul ram?

Figyelt kérdés
Van egy srac akivel tavaly egy par homapig egy helyben dolgoztunk. Nagyon joban lettunk haverilag, tobbszor is aludtunk egyutt, egyszer le is fekudtunk. De aztan ezutan az 1 alkalom utan megbeszeltuk h nekunk inkabb csak baratoknak kene lenni extrak nelkul. Neha beszeltunk chaten, de kb 8 honapja nem lattuk egymast. Most pont arra fog jarni ahol lakom es 2 ejszakat nalam alszik, szerintetek van ra esely h nem nyomul ram? 24L

2021. okt. 14. 21:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
60%
Nincs. Tuti, hogy rá fog nyomulni és te ezt hagyni fogod és megint meg leszel rakva :P
2021. okt. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
Ezt mi honnan tudjuk?:D esély mindenre van. Ha azt beszéltétek meg korábban, hogy nem lesz semmi köztetek, akkor azt gondolnám, hogy most se akar semmi olyat. Viszont 8 hónap hosszú idő. Nem tudom mennyit beszélgettetek, de ha keveset és csak random előkerült hogy nálad alszik, lehet hiánya van
2021. okt. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Ezt sajnos így a távolból mi nem tudjuk megmondani... te beszéltél vele (úgy tűnik nem is keveset), te tudod milyen s hogy miben maradtatok. Jóval nagyobb esély van rá, hogy bepróbálkozik ismét, de nem lehet tudni. Mindazonáltal ha "nyomul" és te nem akarod akkor már most ELŐRE tisztázd le vele, hogy okés gyere, de szigorúan haveri alapon és nem lesz szex.
2021. okt. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Amugy jo haverok voltunk es mindig beszeltuk h majd meg talalkozunk. Valamint nem miattam fog erre jarni.. A baratnoim azt mondtak ne legyek naiv mert tuti... Multkor is o nyomult addig amig egyszer aztan kicsit ittas voltam es belementem. De nekem szar volt es elmondtam neki erre mondta h ja neki se volt jo, hagyjuk ezt es legyunk csak baratok
2021. okt. 14. 21:56
 5/26 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam h megirom neki ezt elore. De ez ota az incidens ota semmi intim nem tortent koztunk (igaz ez az utolso napokban volt) ezert lehet o mar ugy nem is gondol ram, akkor meg kisse gaz..
2021. okt. 14. 21:57
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
Figyelj nem muszáj előre ilyenekkel jönni, hogy nem lesz szex. Tényleg furán jöhet ki. Lényeg hpgy mikor találkoztok, ne adj neki semmi oylan jelet, ne utalgass flörtölj vagy bármi (nem mintha tennéd gondolom). Meg nem kell neki az ágyadban aludni se;) megágyazol neki a kanapén szépen és kész. Venni fogja a lapot:D
2021. okt. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
93%
Így a leírt "képlet" alapján igen valószínű hogy gondolni fog "arra" is. Ha barátok vagytok akkor meg miért lenne köztetek tabutéma, miért ne beszélhetnétek bármiről is? Nyugodtan jelezd neki vissza hogy okés jöjjön, rég láttad örülsz hogy találkoztok stb. de "csak beszélgetni fogunk". Ebből értenie kell mi a pálya. Nem kellemetlen ha valakinek azt mondod nem.
2021. okt. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
97%
Na mert nyilván teljesen véletlenül alakult úgy, hogy nálad fog aludni 2 éjszakát. Szerintem mindketten kívánjátok, még te is, hiszen azt írtad, hogy gáz, hogy nem gondol rád.
2021. okt. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
94%
Én még ilyet nem lattam hogy haverilag joba vagy vele es mar szex. Ez hogy? Haverilag ez belefer?
2021. okt. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
94%

Pont feléd fog járni??

Te ajánlottad fel neki h nálad aludjon vagy ő hozta fel h mi lenne ha?

Sztem biztos h megfog fordulni a fejében h próbáljátok ki újból.. Ha te nem akarod akk finoman jelezd neki h jó lesz beszélgetni, meg kajcsizni valamit de ennyi..

Ha meg akarod akkor...

L

2021. okt. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!