Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha hüvelyi aktus során,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hüvelyi aktus során, tegyük fel -kivételesen : ) - a nő élvez el előbb, akkor a férfi tovább mozoghat benne, amíg ő is elélvez, vagy mi történik olyankor?

Figyelt kérdés
2021. okt. 15. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Le kell lassítani, mert érzékeny nekik utána, várni egy kicsit és lassan mehet tovább a móka
2021. okt. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Parom olyankor lassit, ovatosabb majd ujra begyorsul es neha meg kemenyebben folytatja.
2021. okt. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Engem általában annyira felizgat, amikor elélvez a lány, hogy én is elélvezek tőle.
2021. okt. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Mi mindketten belehaltunk, inkább ne próbáld ki.
2021. okt. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Umm nem tudom mások milyenek, de én ha élvezek, akkor nagyon nem jó ha mozog a pasi. Kellemetlen és el is veszik az élvezet vagy hogy mondjam:D szóval meg kell állni, tartsa bennem vagy maximum lassan óvatosan minimális mozgás. Utána is nagyon finoman kell mert érzékeny, de pár perc után már mehet minden tovább. De én ugyanezt látom a férfiaknál is. Élvezés után érzékeny és nem is kevés ideig nem tudják újra betenni vagy mozogni (ha egyáktalán még kemény)
2021. okt. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

én amíg tart az élvezés, nyugiban maradok, de amúgy viszonylag hamar újrakezdem (persze figyelve a visszajelzéseire), és akkor nagyon gyorsan jön neki a következő

de mindenki más. odafigyelés a kulcsszó.

2021. okt. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a hüvelyi orgazmushoz nem értek (☹) de itt is igaz, hogy a kommunikáció sokat segít. Ha a testbeszéde nem mond eleget akkor kérdezd meg mi a jó neki.

Miért hiszik ennyien hogy szex közben nem lehet beszélni? 🤔

2021. okt. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő. Akinek többszörös orgazmusa van az akkor indul be igazán. A nők többsége viszont ugyanúgy 1x élvez mint a férfiak. Utána igen hamar érzékennyé válik s biz' le kell állni.

Ezzel együtt ha kb. egyszerre mentek el, akkor még maradj "bent" mozdulatlanul, öleld meg, csókold meg. Arra figyelj, hogy amikor kiveszed akkor két ujjal fogd meg a gumi peremét hogy ne csússzon le kihúzáskor.

2021. okt. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Olyankor a fiúk is közel kerülnek az elélvezéshez, ha nem akkor kicsit lassítás és utána keményebben, hogy még 1x elmenjen a csaj :D
2021. okt. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen csak egyszer volt, de ott konkrétan a behatolás közben mentem el. Hát a pasit is vittem magammal, kb 2 mozdulatot tudott még tenni. Nekem jó lett volna, ha még folytatja, és az érzéenység is kívül van (nálam legalábbis), úgyhogy nem zavart volna benne.
2021. okt. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!