Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első sex 21 évesen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első sex 21 évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok, két nap múlva a barátnőmnél fogok aludni aki két évvel fiatalabb nálam. Ő viszont szerintem már nem tapasztalatlan a témában. (de ez még nem biztos). Viszont mindenképpen elszeretném neki majd mondani, hogy ő lenne nekem az első.


Tudnátok pár tanácsot adni a kivitelezésben ha arra kerülne a sor, illetve olyan dolgokat amiket jó lenne észben tartanom? Közös fürdés először? Vagy egy kis előjáték (petting)?


Köszönöm szépen előre is! :)


21/F



2021. okt. 15. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne görcsölj rá, a barátnőd téged szeret, odafigyelést, szeretet, érzéseket vár nem pedig lepedőakrobata mutatványokat. Nyugodtan elmondhatod neki, hogy neked az első.

Ne tervezd meg előre, felesleges. Jön ahogy jön. Annyi hogy gumit viszont vegyél, s előtte próbáld is ki egyedül hogy működik (ne 1 db legyen nálad). Figyel rá maximálisan, szépen fokozatosan, ha "csak" petting lesz akkor csak az, ne erőltesd. Jön majd aminek jönnie kell nyugi.

2021. okt. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én pont így voltam 21voltam és exe meg 19 ha elmondod neki ha nem tudni fogja ha már volt mással, de h ő nem volt még esetleg senkivel akkor majd mondani fogja. De hogy hogy nem beszéltetek még ilyenekről?
2021. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

hát ez szituáció függő, közös fürdést még inkább ne legyen az első ágyban fix helyen furdés után

úgy egyikötök se lesz zavarban testszagok miatt, összebujtok ölelkeztek elkezdtek csokozolni és simogatni egymást ahol tetszik, majd a kezetek ruha alá csusszan te előszőr mellere térsz rá majd lentre, ő meg a szerszámra.

aztán amint ezt csináltátok valameddig közben még mindig csokoloztok és úgy érzitek tovább léptek, pl elkezded egyre lejebb és lejebb csokolgatni míg leérsz a nadrágjához/bugyijához amit ekkor lehuzol aztán elkezded nyalni a csiklora koncentrálsz és csinálod addig ameddig jól érzi magát tőle figyeled közben a reakcióját aztán ha már nagyon nagyon nedves és nyálas minden, rámosolyogsz és leveszed a gatyád előveszel egy gumit (amit jó ha elötte legalább 1x felprobálsz ne hogy elonrsd a feltételt, tudod két irányba lehet letekerni és az egyik a rossz irány, megfelelően a végére teszed és legörgeted tövig). Aztán ráfekszel közben csokolgatod és szép lassan beteszed, az se baj ha elötte kicsit simogatod a szerszámmal a nedves részt akkor kicsit sikosabb lesz. Majd berakod és mozogsz egy pár löket és rájössz hogy megy és mennyit bírsz. stb aztán a többit majd felfedezitek együtt

jó szorakozást

2021. okt. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Közös fürdés először?"


Lehet, hogy én azt inkább szex után tenném, úgy talán romantikusabb tud lenni.


Mindenesetre szex előtt zuhanyozzatok le. Jól mosd meg magad mindenhol.

2021. okt. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Camagrát vegyél be.

De csak felet.

Mert ha izgulsz,70%eselyed van arra,hogy nem áll majd a zászló..

Ha beveszed,a lany észre sem veszi majd;)

Nem kell a lepontozás sem a különböző osztogatás,én csak segíteni akartam!

2021. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!