Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melegként kérdezem a heteróktó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként kérdezem a heteróktól: miért nem szimpatikus nektek, ha meleg párt láttok ?

Figyelt kérdés
2021. okt. 16. 13:42
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi gondom vele. Nekem is ég a pofám, hogy két egymást szerető embernek bújkálnia kell, mert egyesek szerint nincs rendben.
2021. okt. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
nekem sincs semmi bajom velük se lanyokkal se fiukkal, ha szeretik egymast legyenek boldogok. bar en ilyen szempontbol nem mondhatom magam teljesen heteronak, mert bar meg nem voltam a sajat nememmel, de kiprobalnam a dolgot.
2021. okt. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Beugrik egy kép, amikor a meleg párt látod, hogy pl. éppen szexelnek, és ezért nem szimpik ?
2021. okt. 16. 13:47
 4/41 A kérdező kommentje:
1-eske, köszi, bár csak ilyen válaszokat kapnék :-)
2021. okt. 16. 13:47
 5/41 anonim ***** válasza:
92%
Engem sem zavar, sőt még jó érzés is, ha boldog embereket látok.
2021. okt. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
78%
Bár SOKKAL több meleg lenne. Több nő maradna nekem.
2021. okt. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Azok a nök pedíg leszbikusok... ggg ;-)
2021. okt. 16. 13:54
 8/41 anonim ***** válasza:
90%

Engem teljesen hidegen hagy. Mindenki azzal van, akivel akar. Sőt én azt hallottam, hogy olyan sok negativitást kaptok az utcán, hogy sokan nem meritek megfogni a párotok kezét se, mert beszólnak leköpnek stb. Mélységesen elszomorít és elképzelni se tudom, milyen nehéz lehet ez. Sajnálom, hogy nem tudják ezek az emberek is ugyanúgy megölelni, megcsókolni egymást az utcán, mint a heterok. Ha látnék személyesen valakit aki kötekedik egy meleg párral, biztos odamennék, hogy lealázzam azt a primitív barmot.

Ha nekem lenne lány párom, biztos hogy nem fognám vissza magam nyilvánosan se, ha valaki akar jöjjön csak szóljon be, de a párommal szemben nem csinálok meg olyat, hogy úgy csinálok mintha nem lenne a párom. Ez megalázó. Akkor inkább szétverem a pofáját annak aki beszól, minthogy elforduljak, ha a párom meg akar csókolni.

Fuh bocsi belelendültem. Nagyon felidegesít ez a magyar homofób beállítottság. Intelligencia kérdése ez és mi magyarok híresen primitív nép vagyunk sajnos..

N

2021. okt. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
72%
Ha ez megnyugtat, engem az is felb*sz, ha hetero part latok.
2021. okt. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
25%

Mi lenne szimpatikus ezen tiltja a vallás,de jó hagyjuk figyelmen kívül.Van egy csomó egészségügyi kockázata HIV/AIDS,nemi betegségek,idősebb korban széklettartási problémák,nagyobb a végbélrák kockázata.

Rengetek meleg küszködik pszichés problémákkal,a családjukra hoznak szégyent a perverzióik nyílt mutogatásával.

Inkább sajnálom őket komolyan mondom.

2021. okt. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!