Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Amikor nincs orgazmuso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Amikor nincs orgazmusotok, akkor is ugyanolyan jó a szex, mint amikor van? Vagy rosszabb?

Figyelt kérdés

2021. okt. 17. 00:06
A kérdező szavazást indított:
Ugyanannyira jó
Kicsit rosszabb
Sokkal rosszabb
27 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A szex igen, csak a vége nem vmi jó. Bennem marad h kielégületlen maradtam
2021. okt. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Sosem volt velem olnya, hogy ne lett volna orgazmusom szex közben, de ezt eleve elképzelhetetlennek tartom. Ha szexelek akkor azt úgy csinálom, hogy izgalmi állapotban vagyok, tehát muszáj kielégülnöm. Ha nem vagyok felizgulva, akkor meg senki nem fog belém dugdosni semmit, mert kényelmetlen, száraz, a méhszáj is lenn van, stb...
2021. okt. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Irigyellek, kettes, én hiába vagyok kellően felizgulva, attól még nem tudok elmenni.
2021. okt. 17. 00:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3-as, nekem meg pont az a problémám hogy nagyon könnyen, túl hamar elélvezek. Ha nagyon fel vagyok izgulva, akkor gyakran pár másodperc alatt elélvezek, de olyan is volt már, hogy ahogy bedugták, azonnal 1 másodperc alatt. Ez sem jó. :D
2021. okt. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sose volt orgazmusom, masztival is csak egyszer életemben. Ettől még a megfelelő személlyel tombolok az ágyban. Hiànyérzetem soha nem emiatt volt, hanem ha olyannal voltam, akit nem szerettem vagy ha megoldatlan konfliktus állt közénk.
2021. okt. 17. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18%

#4 "Ez sem jó."

Dehogynem, ott kezdődik az igazi móka. Ilyen nővel lehet összehozni a 10-15 orgazmust a menet alatt, úgy hogy a végén remeg és az ájulás szélén áll.

2021. okt. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!