Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyeim, ízesített gumióvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, ízesített gumióvszerrel oráloztatok már?

Figyelt kérdés
Párom nem engedi, hogy a szájában menjek el. Úgy gondoltam felvetem neki ezt a megoldást. Mi a véleményetek? Próbáltátok már? Esetleg, hogy tudnám meggyőzni, hogy a szájában fejezzem be az aktust?
2021. okt. 17. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
igen, szörnyű íze volt
2021. okt. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Oral csak gumi nelkul
2021. okt. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem, undorító gumival
2021. okt. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Sose oráloztam gumival, eleve tabival védekezek. Egyszer kíváncsiságból próbáltam ki ízesített gumival, szörnyű volt. Egyrészt undorító íze volt, másrészt nagyon rossz, hogy alig érzem mit csinálok. Én a páromat akarom érezni, nem valami gumi anyagot. Sose okozott gondot lenyelni, szóval erre nem nagyon tudok tanácsot adni. Ha erőlteted, vagy engedélye nélkül megcsinálod, akkor szerintem egyből elvágod magad. Megpróbálhatsz beszélni vele, hogy miért nem akarja, de nem tudom mennyi sikered lesz. Lehet a gumis megoldás nektek megoldás lesz.
2021. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen,nagyon rossz íze volt. A gyümölcsös aroma keveredett a gumi szagával/ízével..majdnem elhánytam magam.

Nem tudod ráerőltetni ha ő nem akarja sajnos.

2021. okt. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!